Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

замовлення таксі київ дешеве онлайн замовленняЯкщо потрібно авто для поїздки за помірною вартістю, вибирайте таксомоторну фірму Лекс, де таксі Київ дешеве онлайн замовлення здійснюється цілодобово. Способи оформлення замовлення відрізняються простотою, а вартість послуги не вдарить по вашому гаманцю!

Таксі Лекс: гарантія якості при невисокій ціні

Будучи  лідером столичних пасажирських перевезень, інформаційно-диспетчерська фірма Лекс демонструє незмінно високу якість обслуговування. При цьому ми змогли оптимально знизити тарифи, зробивши їх доступними для більшості населення столиці та гостей міста. Встановлення низьких розцінок без шкоди для якості стало можливим завдяки оптимізованій роботі і максимальній автоматизації процесів.

Як викликати таксі online

Практично всі звикли замовляти машину по телефону, проте більш сучасний спосіб по інтернету набирає все більше популярності завдяки високій оперативності, зручності та економії часу. Щоб це здійснити, слід встановити мобільний додаток, або завантажити сторінку сайту компанії з онлайн формою. У форму потрібно внести дані, які необхідні для побудови маршруту: адреса подачі таксі і місце прибуття. Компанія Лекс пропонує велику кількість додаткових послуг, тому якщо є необхідність в такій опції — відзначайте її галочкою. Додаток дозволяє заздалегідь дізнатися вартість поїздки. Для цього після внесення даних вибирайте опцію розрахунку вартості, розташовану в нижній частині форми. Програма врахує актуальні на даний момент ціни і видасть тариф таксі.

Демократичні розцінки

ІДС Лекс пропонує замовникам максимальну економію коштів — наші тарифи найнижчі в Києві! Діючі розцінки знаходяться у відкритому доступі на сайті: ви можете подивитися їх в будь-який зручний час і переконатися в їх демократичності. Ми не завищуємо вартість послуги спеціально, і постійно оптимізуємо роботу, тому замовляючи таксі в Лекс, пасажир не тільки насолоджується комфортабельною поїздкою, але і економить бюджет.

Оперативність при виконанні замовлення

час виконання замовлення таксі київ дешеве онлайн замовленняТаксі приїжджає на виклик через 5—10 хвилин, і така швидкість виконання замовлення — не межа. Ми прагнемо стати ще краще, тому прислухаємося до побажань і зауважень клієнтів: для зв'язку використовуйте сайт, зазначені на електронному ресурсі фірми. Кількість машин в таксопарку і партнерство з київськими ІДС — запорука 100 відсоткової подачі таксі, а замовлення виконує найближче до клієнта авто, що дозволяє скоротити час подачі. Замовляйте в будь-який час доби таксі Київ дешеве в кращій столичній компанії Лекс!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать