Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

з додатку замовлення таксі онлайн дешевоЗавдяки використанню інтернету виклик машини для поїздки став ще простіше і зручніше: інформаційно-диспетчерська фірма Лекс пропонує зробити замовлення таксі онлайн дешево в будь-який час доби. Для цього необхідно заповнити форму на сайті компанії або завантажити додаток.

Європейське обслуговування за демократичною вартістю

Більшість таксомоторних компаній Києва встановили на послугу виклику таксі невисокі розцінки, однак в основному це стало можливо в зв'язку з деяким погіршенням якості сервісу. Компанія Лекс на відміну від інших знижує вартість без шкоди для обслуговування, тому ми пропонуємо пасажирам комфортабельні умови в поєднанні з низькими цінами.

Зручний спосіб замовлення online

Щоб замовити таксі достатньо заповнити форму на сайті або внести дані в мобільний додаток. Завантажити додаток безкоштовно можна з Google Play або App Store, а форма розташована у відповідному розділі на електронному ресурсі компанії. Інтерфейс обох способів простий і зрозумілий, при цьому у додатку він більш спрощений, хоча по функціональності нічим не поступається. Інформацію про адресу подачі таксі і місце прибуття необхідно внести в форму, і розрахувати тариф поїздки за допомогою натискання опції, розташованої внизу. Після прокладання оптимально короткого шляху програма покаже вартість послуги. На заповнення форми піде не більше хвилини, до того ж не потрібно дзвонити диспетчеру, тому більшість киян віддає перевагу цьому безкоштовному і швидкому способу виклику таксі.

Помірна вартість

Тарифи в Таксі Лекс відрізняються демократичністю, тому будуть по кишені киянам і гостям Києва. Робота постійно оптимізується, що дозволяє зробити ціни рекордно низькими, а рівень обслуговування підвищити. Якщо не бажаєте переплачувати при кожній поїздці на таксі, вибирайте Лекс: ми допоможемо заощадити бюджет!

Відмінний сервіс

Для того, щоб робота в таксі виконувалася на якісному рівні, і кожен пасажир залишався задоволеним сервісом, наймаються кваліфіковані таксисти і диспетчери. водії замовлення таксі онлайн дешевоУ call-центрі працюють доброзичливі і ввічливі оператори, які швидко оброблять вашу заявку і за мінімальну кількість часу підшукають найближчий автомобіль. Досвідчені таксисти з відмінними водійськими навичками добре знають Київ, тому довезуть пасажира найбільш коротким шляхом, витративши на дорогу мінімум часу. Також розраховуйте на допомогу водія з багажем. Якщо необхідно здійснити замовлення таксі онлайн, робіть вибір на користь кращої столичної компанії Лекс, яка пропонує помірні розцінки і зразковий сервіс!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать