Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

розрахунок  з додатку таксі онлайн київ вартістьЩоб кожен житель і гість міста мав можливість викликати авто, витративши на це мінімум часу і грошей, ІДС Лекс пропонує замовити таксі онлайн Київ вартість якого відрізняється помірністю. Для цього завантажуйте додаток або заповнюйте форму на сайті компанії.

Робіть вибір на користь кращої таксомоторної фірми

Інформаційно—диспетчерська служба Лекс є однією з кращих в столичному регіоні. Нас обирають кияни та гості міста, оскільки в компанії встановлені максимально низькі розцінки за рахунок оптимізованих процесів, а сервіс надається на високоякісному рівні — робота в таксі виконується кваліфікованими співробітниками.

Замовляйте таксі за оптимально низькими тарифами

ІДС Лекс пропонує замовникам одні з найнижчих розцінок в столиці на виклик машини і додаткові послуги. Встановленню недорогих цін сприяє постійна оптимізація робочих процесів, яка також робить позитивний вплив на рівень обслуговування. Тарифи не завищуються спеціально, тому можете бути впевненими в тому, що ваш бюджет не постраждає після поїздки!

Залишайте online заявку

Заощадити максимум часу при виклику таксі можна, використовуючи  сучасні підходи. У компанії передбачено кілька способів замовлення через інтернет, які відрізняються простотою, зручністю і абсолютно безкоштовні. Завантажуйте онлайн форму на сайті Таксі Лекс, і вносьте в порожні рядки необхідну інформацію. Вона стосується адреси подачі машини, кінцевого пункту поїздки, наявності додаткових послуг. Відзначивши всі дані, натискайте кнопку розрахунку суми до сплати, а погодившись з вартістю поїздки, відправляйте замовлення на обробку. Завантажте додаток на смартфон, і він буде під рукою в потрібний момент. Інтерфейс програми трохи спрощений у порівнянні з формою на сайті, проте по функціональності нічим не поступається. Принцип виклику таксі аналогічний користуванню послугою: внести маршрут і додаткові умови поїздки, розрахувати тариф і підтвердити замовлення.

Висока оперативність виконання замовлень

час виконання замовлення таксі онлайн київ вартістьТаксі Лекс має в розпорядженні один з найбільш численних в столиці таксопарків. Автомобілі в ньому різні за марками та моделями, тому ми виконуємо 100% заявок з урахуванням індивідуальних побажань клієнтів. Додаткова підстраховка у вигляді партнерської співпраці дозволяє знайти авто навіть в годину пік. На виклик до замовника направляється найближча машина, тому приїжджає лише через 5 хвилин. Замовляйте таксі онлайн Київ на найвигідніших умовах в кращій фірмі столиці Лекс!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать