Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

через додаток замовлення таксі онлайн Київ дешевоБільшість жителів і гостей столиці прагне економити час і гроші, в зв'язку з чим особливо популярне замовлення таксі онлайн Київ дешево. Таксомоторна компанія Лекс пропонує пасажирам максимально комфортні умови поїздки за помірною ціною: для замовлення таксі досить завантажити мобільний додаток.

Обирайте Лекс — компанію номер 1 столиці!

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс завоювала популярність киян і гостей столиці незмінно високою якістю, що вдало поєднується з демократичними тарифами. Продумана організація роботи дозволяє таксі приїжджати на виклик вже через 5 хвилин після оформлення замовлення, а оптимізовані робочі процеси є запорукою невисоких цін. Замовляйте машину в Лекс, і не доведеться шкодувати про зроблений вибір!

Завантажуйте мобільний додаток

Щоб оформити замовлення таксі, можна скористатися традиційним способом і зателефонувати диспетчеру за коротким номером 509, або вибрати більш сучасний варіант. Для цього завантажуйте додаток для смартфона або online форму на сайті. Форма замовлення таксі на сайті і в додатку має високий ступінь функціональності, враховує необхідність в додаткових послугах, а інтерфейс — простий і зрозумілий. У порожні рядки слід внести адресу, за якою автомобіль повинен під'їхати, а також кінцевий пункт поїздки. Якщо є необхідність заїхати за кількома адресами, це також слід зазначити. Після того, як інформація буде внесена в онлайн форму, потрібно натиснути кнопку розрахунку тарифу поїздки, розташовану внизу. Програмою побудується найкоротший маршрут і покажеться сума, яку потрібно сплатити за послугу. Тариф є фіксованим, тому розрахована вартість не зміниться після приїзду.

Замовляйте таксі недорого

Якщо якість і вартість послуги відіграють для вас першорядну роль — звертайтеся в ІДС Лекс: ми домоглися їх ідеального поєднання. Тарифи є одними з найнижчих в столиці, що обумовлено оптимізованою роботою. Розцінки не завищуються штучним шляхом, що також сприяє встановленню доступних для населення цін.

Попереднє замовлення авто в аеропорт

поїздка в аеропорт Замовлення таксі онлайн Київ дешевоВикликаючи таксі в аеропорт, важливо бути впевненим в тому, що автомобіль обов'язково приїде вчасно і не затримається по дорозі. Робіть попереднє замовлення машини в Лекс, і вона гарантовано під'їде за вказаною адресою навіть раніше призначеного терміну. Для цього необхідно повідомити оператору або зазначити в заявці точний час і дату подачі таксі. Викликайте недороге, але комфортне таксі онлайн Київ в Лекс декількома кліками!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать