Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вартість дешеве таксі по києвуЯкщо хочете зекономити при замовленні машини для поїздки, викликайте дешеве таксі по Києву в найкращій інформаційно-диспетчерській службі Лекс. Наш фірма гарантує якісне виконання кожного замовлення, а вартість послуги вирізняється демократичністю.

ІДС Лекс вдало поєднує високу якість та низьку ціну

Щоб завоювати високу популярність в жителів та гостей міста компанія Лекс невпинно оптимізує роботу. Це дозволяє домогтися зменшення вартості таксі, а також вивести обслуговування на новий якісний рівень. Замовивши машину в нашій таксомоторній компанії, пасажира очікує максимально комфортна подорож в новій іномарці з професійним водієм за кермом, який чудово розбирається в столиці, а ціна послуги доступна кожному. Відчуйте переваги замовлення машини в нашій службі таксі, зателефонувавши на короткий номер 509, чи лишивши заявку онлайн.

Найлояльніші розцінки

Наша компанія задіяна в сфері перевезень протягом тривалого часу, тому за цей час вивчила пріоритети замовників. Один із головних чинників, який відіграє ключову роль у виборі служби таксі — це вартість. Ми цілком поділяємо бажання клієнта зберегти кошти, тому встановили одні із найбільш лояльних розцінок в місті Київ. Оптимізована робота, при якій кожна стадія виконання замовлення робиться особливо ефективно, дозволяє максимально знизити тарифи. До того ж, в компанії не відбувається штучного завищення цін, тому можете бути певні, що поїздка на таксі від Лекс не відзначиться на вашому гаманці.

Як викликати комфортне та дешеве таксі

Задля того, щоб замовити авто, досить використати сайт, які знаходяться на нашому веб-сайті, або лишити заявку online. онлайн виклик дешеве таксі по києвуНабирайте короткий номер 509 — із мобільного телефону безкоштовно. Одразу після цього вмикається система callback, яка миттєво передзвонює. Скажіть диспетчеру, за якою адресою подавати таксі, та куди їхати, повідомте про необхідні додаткові послуги чи вимоги щодо транспортного засобу. Оператор внесе інформацію в програму та за кілька секунд скаже про вартість послуги. Ще більш простий спосіб для виклику таксі — заповнення форми на веб-сайті компанії чи в мобільному додатку. Внесіть інформацію щодо маршруту та відзначте галочками додаткові послуги, натисніть кнопку розрахунку тарифу в нижній частині форми, та за секунду будете знати суму до сплати. Після відправлення заявки на обробку, додаток покаже результат щодо найближчого авто та телефон водія. Щоб замовити дешеве таксі по Києву та насолодитися комфортабельною поїздкою, звертайтеся в ІДС Лекс в будь-який час дня чи ночі за будь-якої погоди!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать