Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки замовити таксіЗадля комфортної поїздки по Києву та області обирайте одну з найкращих та найсильніших фірм столичного ринка пасажирських перевозок Лекс — замовити таксі в нас найвигідніше! Переконайтеся в цьому на власному досвіді, викликавши авто за коротким номером 509, чи скориставшись онлайн формою.

ІДС Лекс: замовити таксі можна цілодобово

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс надає послугу цілодобово за будь-якої погоди. Якщо потрібно дістатися в певне місце столичного регіону — розраховуйте на нашу компанію, та будьте певні, що таксі Київ із комфортабельним салоном приїде вчасно, а його вартість не відзначиться на вашому гаманці.

Наш номер 509 — з мобільного безкоштовно

Щоб замовити таксі телефонним дзвінком, набирайте з мобільного короткий номер 509. Після цього одразу спрацює система автоперезвону та за секунду здійснить зворотній дзвінок. На відміну від інших компаній, де потрібно очікувати, поки диспетчер звільниться, в нашій службі таксі достатньо співробітниць для миттєвого прийому замовлення. Повідомте, за якою адресою подавати автомобіль та куди їхати, якщо необхідне надання додаткових послуг — вкажіть і їх. Після того, як дані будуть внесені в програму та вона вирахує кінцеву вартість, оператор скаже суму, яку потрібно заплатити за таксі. Телефонна розмова із оператором оплачується компанією.

Використовуйте онлайн форму

Якщо необхідно скористатися способом, який допоможе миттєво розрахувати вартість послуги та викликати машину — замовлення онлайн завжди до ваших послуг. Форма для заповнення знаходиться на нашому веб-сайті, чи можете завантажити мобільний додаток. Відкрийте форму та внесіть в рядки адресу подачі та адресу, куди будете їхати, відмітьте необхідні додаткові послуги. Кнопка розрахунку вартості знаходиться знизу — через секунду після її натискання програма покаже остаточну вартість онлайн замовити таксіпослуги. Дізнавшись вартість, відправляйте заявку на оброблення, та за мінімум часу додаток покаже номер водія та дані про найближче таксі.

100 відсоткова подача

Щоби не підводити замовників та вчасно надавати таксі, ІДС Лекс збільшує кількість транспортних засобів в таксопарку та співпрацює із іншими компаніями-перевізниками. Розташування автомобілів рівномірно розподілено в різних районах міста, тому до клієнта машина приїжджає вже за 5 хвилин. Якщо величезна кількість замовлень не дозволяє вчасно знайти вільну машину, наша компанія звертається до партнерів, та обов’язково виконує замовлення. Якщо необхідно замовити таксі, обирайте найкращу компанію столичного регіону Лекс: телефонуйте 509 чи залишайте онлайн замовлення!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать