Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі економ таксіЗадля того, щоб зекономити значну суму на поїздці та при цьому подорожувати в комфортних умовах, замовляйте економ таксі Лекс. Наша компанія славиться не тільки лояльними розцінками, але і високоякісним обслуговуванням.

ІДС Лекс: справжнє економ таксі Києва

Наша інформаційно-диспетчерська служба надає якісний сервіс за лояльною ціною, тому з кожним днем все більше киян та гостей міста прагне замовити економ таксі саме в нас. Завдяки оптимізованій роботі, що дозволяє виконувати кожен процес максимально ефективно, вартість встановлюється на оптимально низькому рівні, а обслуговування досягає європейського рівня. Переконайтеся в цьому особисто, викликавши таксі в Лекс!

Низька вартість та відмінне обслуговування

Окрім оптимізованої роботи, яка дозволяє встановлювати невисокі ціни, ІДС Лекс не завищує тарифи спеціально, тому наші розцінки найбільш лояльні в столиці. В компанії працюють досвідчені співробітники, які на високому рівні виконують обов’язки — робота в таксі надається кваліфікованим таксистам та диспетчерам. Водії значно скорочують час в дорозі, чудово розбираючись в столиці, а оператори call-центра максимально швидко приймають замовлення.

Робіть замовлення за коротким номером 509

Якщо терміново знадобилося дібратися в інший район Києва, дзвоніть з мобільного на короткий номер 509 та машина приїде вже за 5 хвилин! Після спрацьовування системи callback повідомте оператору, за якою адресою подавати таксі та куди їхати, озвучте додаткові послуги чи вимоги щодо машини, якщо це потрібно. Диспетчер хутко внесе інформацію в програму та повідомить, скільки потрібно заплатити за послугу. До очевидних переваг замовлення таксі традиційним способом по телефону відноситься швидкість, зручність, до того ж, вартість розмови оплачує компанія Лекс.

Скористайтеся мобільним додатком

Для жителів великого міста потрібно максимально економити час, тому використання сучасних рішень є найбільш пріоритетним. Завантажте виклик онлайн економ таксімобільний додаток та внесіть в нього інформацію щодо адреси подачі таксі та кінцевої точки маршруту. Натисніть кнопку розрахунку вартості, а потім відправте запит на обробку. За лічені хвилини ви будете знати тариф поїздки, інформацію про машину та номер телефону водія. Online замовлення також доступне без завантаження додатку: достатньо лише заповнити форму на веб-сайті. На замовлення знадобиться мінімум часу, а також немає потреби телефонувати диспетчеру, тому замовлення машини онлайн обирає велика кількість киян. Викликайте економ таксі в кращій компанії Києва Лекс: дзвоніть 509 мобільного чи скористайтеся мобільним додатком!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать