Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі економ таксі номерЩоб замовити машину за вигідною ціною, обирайте одну із найкращих столичних таксомоторних компаній Лекс — це дійсно економ таксі номер якого 509. Компанія виконує замовлення цілодобово, тому можете зателефонувати в будь-який час дня та ночі і бути впевненим в тому, що автомобіль приїде вчасно, а вартість послуги відрізнятиметься помірністю!

Таксі Лекс: оптимальне поєднання помірних цін та відмінної якості

За час, протягом якого служба таксі Київ Лекс займається пасажирськими перевезеннями киян та гостей міста, ми зайняли лідерські позиції. Це якнайкраще характеризує прагнення фірми надати кожному пасажирові якомога якісніше обслуговування за прийнятною ціною. Щоб тарифи вирізнялися демократичністю, але разом із тим якість не постраждала, постійно проводиться оптимізація роботи. Коли кожна стадія процесу виконання заявки проходить максимально ефективно, ціна стає оптимально низькою, а сервіс досягає європейського рівня.

Для замовлення таксі телефонуйте 509

Наша інформаційно-диспетчерська служба пропонує замовникам багато способів викликати таксі. Це можна здійснити, зателефонувавши за київським номером зі стаціонарного телефону, за мобільними номерами різних українських операторів, але найзручніше — набрати короткий номер 509. Номер легко запам’ятовується, до того ж, при наборі його з мобільного телефону включається система callback, яка миттєво здійснює зворотній дзвінок. Після того, як вільний оператор прийме дзвінок, повідомте, за якою адресою має під’їхати авто, та куди має дістатися. Якщо необхідно здійснити декілька додаткових зупинок, заїхавши по справах на інші адреси, їх також потрібно вказати. Диспетчер без зволікань вносить необхідні дані в спеціальну програму, яка будує оптимально короткий маршрут, та спираючись на них, робить розрахунок остаточної вартості. Задля розрахунку використовуються діючі на даний момент тарифи. Вони знаходяться у відкритому доступі, та з ними можна ознайомитися в будь-який зручний час.

Найдешевше столичне таксі

виклик з мобільного економ таксі номерКоли таксомоторна компанія встановлює низьку вартість таксі, це зазвичай досягається за рахунок погіршення якості. Наша компанія обрала інший шлях, та оптимізувала роботу, що дозволило зробити ціни прийнятними для всіх. Окрім того, вартість послуги не завищується навмисне, тому ціни лишаються на тому ж прийнятному рівні. Разом зі зниженням якості, оптимізовані робочі процеси допомагають досягти європейського рівня сервісу, тому Таксі Лекс разом із невисокими тарифами славиться чудовим обслуговуванням. Задля того, щоби замовити економ таксі номер, який потрібно набрати — 509: телефонуйте у будь-який час дня чи ночі!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать