Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі прорахувати таксі київЯкщо бажаєте спланувати бюджет перед поїздкою, необхідно прорахувати таксі Київ. Для цього таксомоторна компанія Лекс пропонує кілька варіантів, які відрізняються простотою і заощадять максимальну кількість часу замовника.

Вибирайте кращу ІДС столиці

Серед більше двохсот служб таксі Київ нашій компанії було непросто вибитися в лідери, проте щоденна кропітка робота і вдосконалення зробили фірму Лекс однією з найпопулярніших і затребуваних замовниками в столиці. Ми надаємо пасажирам тільки комфортабельні автомобілі, встановлюємо оптимально низькі розцінки і постійно підвищуємо якість обслуговування.

Телефонуйте диспетчеру за коротким номером 509

Щоб заздалегідь підготувати гроші за послугу, телефонуйте диспетчеру, набравши номер 509. Після цього спрацьовує система callback, яка відразу робить зворотний дзвінок. У Таксі Лекс працюють кваліфіковані і ввічливі диспетчери, які оперативно оброблюють вхідні замовлення. Щоб оператор call-центру міг оголосити остаточну вартість поїздки на таксі, повідомте адресу, за якою автомобіль повинен під'їхати, і куди буде далі прямувати. При необхідності в додаткових послугах, також повідомте їх диспетчеру. Після внесення інформації про поїздку в програму, вона прокладе маршрут і покаже підсумковий тариф.

Розрахунок ціни онлайн

Якщо немає часу дзвонити в call-центр, скористайтеся онлайн формою на веб-сайті компанії або в додатку. Цей сучасний варіант замовлення таксі та розрахунку тарифу поїздки обирає все більше киян та гостей міста, які економлять свій час. Завантажуйте і встановлюйте безкоштовний додаток на мобільний, або відкривайте форму на сайті. Інтерфейс в обох варіантах відрізняється простотою і високою функціональністю. Далі слід внести до відповідних полів майбутній маршрут і натиснути кнопку розрахунку вартості. Програма автоматично зробить розрахунок суми до оплати, після того, як прокладе оптимальний маршрут поїздки з урахуванням наявності пробок і ремонтних ділянок.

Подача таксі за 5 хвилин

швидкість подачі прорахувати таксі київУ компанії Лекс розумно організована робота, яка дозволяє виконувати робочі процеси чітко і злагоджено, витрачаючи на них мінімальна кількість часу. Великі розміри таксопарку і партнерські відносини з іншими фірмами дозволяють виконувати всі замовлення. Після отримання замовлення диспетчер відразу відправляє на виклик найближче до клієнта таксі, яке приїжджає через 5 хвилин. Щоб прорахувати таксі Київ, телефонуйте 509 з мобільного або завантажуйте мобільний додаток!

Подробнее

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать