Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі найдешевший тарифСеред столичних таксомоторних компаній багато хто пропонує доступні розцінки, однак заплатити за таксі найдешевший тариф і при цьому насолодитися зручною поїздкою можна тільки з ІДС Лекс! Не сумнівайтеся: телефонуйте за коротким номером 509 або завантажуйте безкоштовний додаток з Google Play.

Таксі Лекс: вигідні ціни і відмінний сервіс

Наша інформаційно-диспетчерська служба забезпечує пасажира всім, що дозволить тому насолодитися поїздкою на таксі по Києву. До цих факторів відноситься невисока вартість, надання комфортабельного автомобіля, європейський сервіс і безпека. Замовляйте таксі зараз, і через 5 хвилин авто вже під'їде до вашого будинку!

Як ми підтримуємо ціни на такому низькому рівні

Щоб встановити демократичні розцінки, більшість таксомоторних компаній погіршує якість послуги. Однак наша фірма постійно оптимізує роботу, що дозволяє домогтися доступної для всіх вартості, а також поліпшити якість. Подивіться актуальні на даний момент ціни таксі, прийняті в компанії, і переконайтеся в їх демократичності.

Розрахунок вартості поїздки на таксі

Дізнатися заздалегідь суму до сплати — простий спосіб, який дозволяє спланувати кошти і підготувати гроші завчасно. Це здійснюється декількома способами: телефонним дзвінком або через інтернет. Зателефонуйте в call-центр за коротким номером 509, і відразу дізнаєтеся остаточну вартість. Для цього повідомте диспетчеру маршрут, по якому плануєте пересуватися, і вкажіть додаткові умови, що впливають на підсумкову ціну. Диспетчер миттєво внесе інформацію в програму, яка зробить автоматичний розрахунок. Можна не витрачати час на дзвінок. Відкривайте форму на електронному ресурсі фірми, і вбивайте дані самостійно — на це знадобиться менше хвилини. Або завантажуйте мобільний додаток і встановлюйте на смартфон. Оперативність і простота цього способу привертає все більше замовників з кожним днем.

Чудова якість обслуговування

водії таксі найдешевший тарифЩоб надавати замовникам європейський сервіс, компанія Лекс відповідально і ретельно підбирає персонал. Робота в таксі кваліфікованих диспетчерів і водіїв забезпечує пасажиру комфортні умови поїздки. Оператори call-центру уважно і ввічливо вислухають клієнта, підкажуть з будь-якого питання, пов'язаного з поїздкою, і в найкоротший термін знайдуть автомобіль. Таксисти відрізняються чудовим знанням столичного регіону і швидко довезуть пасажира за вказаною адресою. Таксі найдешевший тариф в Лекс: ми пропонуємо поєднання помірних розцінок і зразкового обслуговування, що неодмінно вам сподобається!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать