Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик таксі в києві з мобільногоОдним з найбільш поширених варіантів замовлення машини в таксомоторній компанії до цих пір залишається виклик таксі в Києві з мобільного. Незважаючи на більш сучасні варіанти через інтернет, традиційний дзвінок диспетчеру не здає позицій — цей спосіб обирає значна кількість жителів і гостей столиці.

Замовляйте таксі в кращій службі Києва

Кожен пасажир хоче отримати гідні умови поїздки та при цьому не платити більшу суму грошей за послугу. Більшість компаній, що займаються столичними пасажирськими перевезеннями, пропонує дешеві розцінки, однак при установці низьких тарифів страждає і якість. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс постійно проводить оптимізацію робочих процесів, що дозволяє знизити розцінки і домогтися зразкового сервісу. Якщо втомилися від грубого ставлення при дзвінку диспетчеру або спілкуванні з таксистом — обирайте Лекс: телефонуйте за коротким номером 509 або залишайте online заявку.

Ми ввели короткий номер для замовлення таксі

Якщо не бажаєте витрачати багато часу на пошуки телефонного номера в записній книжці, щоб викликати машину для поїздки, набирайте всього три цифри: 5, 0 і 9. Після набору спрацьовує автопередзвін, який здійснює зворотний дзвінок через кілька секунд і ввічливий диспетчер відразу прийме заявку. Для розрахунку вартості поїздки диспетчер повинен внести в програму маршрут і додаткові вимоги: вкажіть клас автомобіля, комплектацію, і інші умови, що впливають на остаточну суму до сплати. Після розрахунку програмою ви дізнаєтеся, скільки платити по приїзді. Вартість дзвінка абсолютно безкоштовна. На електронному ресурсі компанії Лекс вказані і інші номери кожного з українських мобільних операторів, і замовляти таксі Київ можна за цими номерами.

Найшвидша подача машини

Таксі Лекс здійснює найбільш оперативне знаходження і подачу машини в столиці: середній час очікування транспортного засобу становить близько 5 швидкість подачі таксі в києві з мобільногохвилин після оформлення замовлення. Це дуже зручно для жителів і гостей столиці, оскільки немає необхідності проводити час в тривалому очікуванні. Наша компанія розпоряджається таксопарком великих розмірів, тому машини нашої компанії знаходяться у всіх, навіть віддалених, районах столиці. При отриманні замовлення диспетчер відправляє найближче до клієнта таксі. Партнерські відносини з іншими компаніями-перевізниками є додатковою гарантією оперативного знаходження і подачі таксі. Замовляйте недороге і комфортне таксі в Києві з мобільного за коротким номером 509: ми працюємо цілодобово!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать