Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажири скільки коштує таксі в києвіПеред кожним, хто приїжджає в столицю, гостро постає питання: скільки коштує таксі в Києві. Це цікавить і киян, оскільки без замовлення таксі важко вчасно потрапити в потрібне місце, на роботу, або в аеропорт. Щоб правильно вибрати таксомоторну фірму, що відрізняється надійністю, замовники повинні враховувати деякі фактори.

Таксі Лекс — найкраща компанія столиці

Послугу таксі Київ надає більше двох сотень інформаційно-диспетчерських служб. Щоб вибрати кращу, не потрібно довго шукати — це ІДС Лекс. Фірма працює в області пасажирських перевезень на протязі декількох років, тому впевнена в тому, чого хоче кожен пасажир, і надає послугу в найкращому вигляді. Не ризикуйте часом і фінансами: викликайте таксі в перевіреній компанії, якій довіряють мешканці столиці. При замовленні таксі для поїздки в дуже дешевій службі, транспортний засіб може не приїхати, або сильно запізниться. Сумнівні компанії надають старі машини, а сервіс залишає бажати кращого.

Як дізнатися, у скільки обійдеться поїздка

Плануєте бюджет заздалегідь? Тоді буде корисно завчасно дізнатися, яку суму доведеться платити водієві після приїзду. Таксомоторна компанія Лекс пропонує наступні варіанти:

  • Телефонуйте в call-центр за коротким номером 509 Ввічливий і уважний диспетчер оперативно внесе маршрут поїздки на таксі і додаткові опції, які озвучить замовник, і відразу повідомить остаточну вартість.
  • Завантажуйте та встановлюйте додаток на смартфон Після запуску програми внесіть дані щодо поїздки до відповідних рядків — на це знадобиться менше хвилини.
  • Завантажуйте online форму на сайті Заходьте на сайт і вносьте дані в форму. Функціональність форми замовлення на сайті і в додатку однаково висока, а інтерфейс простий, при цьому в додатку функції кілька спрощені. Останні два способи дуже оперативні, оскільки не доведеться витрачати час на телефонний дзвінок диспетчеру.

Найнижчі тарифи в столиці

вартість скільки коштує таксі в києвіСлужба таксі Лекс встановила розцінки, доступні для киян і гостей столиці. Це підтверджують тарифи, ознайомитися з якими можна в відкритому доступі на електронному ресурсі фірми. Ми не знижували вартість на шкоду якості, оскільки оптимізували процеси: це підвищило ефективність роботи, зробило рівень сервісу зразковим, а тарифи — доступними. Тепер жителям і гостям столиці не потрібно хвилюватися з приводу того, скільки коштує таксі: розцінки ІДС Лекс оптимально низькі, а якість — на найвищому рівні, тому телефонуйте за номером 509 цілодобово!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать