Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі вартість проїзду таксі київДля багатьох жителів і гостей міста одним з головних критеріїв вибору таксомоторної служби є вартість проїзду таксі Київ. Серед кількох сотень вибрати компанію з дуже дешевими розцінками нескладно, оскільки політику доступних для населення цін вибирає більшість гравців столичного ринку пасажирських перевезень. При цьому слід розуміти, що фірми з сумнівною репутацією пропонують настільки низькі тарифи через невисоку якість. Тому часто диспетчер не може знайти вільного автомобіля, а недосвідченість і погане знання Києва таксистами призводить до збільшення часу в дорозі і значних запізнень.

Таксі Лекс: невисокі ціни і відмінний сервіс

Інформаційно-диспетчерська служба Лекс дорожить кожним замовником, тому тарифи таксі оптимально знижені завдяки оптимізації робочих процесів, кожен з яких організовано максимально ефективно. Розцінки не завищені штучно, тому викликати комфортний автомобіль для поїздки по кишені кожному киянину та гостю міста — замовляйте таксі за коротким номером 509 або через онлайн форму!

Дізнатися вартість поїздки на таксі

При плануванні бюджету необхідно заздалегідь дізнатися, скільки платити таксисту по приїзді. Це здійснюється декількома способами, у кожного з яких є певні переваги. Телефонуйте диспетчеру за коротким номером 509, повідомляйте маршрут поїздки, і відразу почуєте тариф. Якщо маєте заїхати за кількома адресами, або потребуєте додаткових умов або послуг — скажіть про це диспетчеру, оскільки вони впливають на остаточну ціну. Щоб не витрачати час на дзвінок, завантажуйте online форму на сайті або додаток, і вносьте інформацію самостійно. Це займе не більше хвилини, і ви відразу будете знати, скільки готувати до сплати.

Як розраховується ціна

Для розрахунку ціни програмі необхідно прокласти оптимальний маршрут між адресою подачі таксі і місцем прибуття з урахуванням заторів і ремонтних робіт. Далі на підставі актуальних тарифів, з якими можете ознайомитися на сайті компанії, і розраховується остаточна сума.

Відмінний рівень сервісу

водії вартість проїзду таксі київЩоб обслуговування пасажирів ІДС Лекс проходило на найвищому рівні, робота в таксі пропонується тільки кваліфікованим таксистам і диспетчерам з доброзичливим і ввічливим ставленням до замовників. Набирайте 509 з мобільного, якщо втомилися від грубості з боку персоналу при замовленні машини. Вибирайте таксомоторну фірму Лекс і вартість проїзду таксі не вплине на ваш бюджет — наші розцінки найдемократичніші!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать