Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка вартість таксі в аеропортКоли має буде витратний переліт, багато замовників звертають увагу на вартість таксі в аеропорт, щоб заощадити бюджет. При цьому необхідно враховувати не тільки тарифи таксомоторної служби, а й рівень сервісу, який вона надає, а особливо оперативність виконання кожної заявки. Таксі Лекс відповідально ставиться до виконання кожного замовлення, в зв'язку з чим ми використовуємо час максимально ефективно, наймаємо тільки професіоналів і покращуємо робочі процеси для зниження розцінок. Робота в таксі кваліфікованих співробітників дозволяє надавати послугу на найвищому рівні — пасажири нашої компанії незмінно залишаються задоволеними.

ІДС Лекс: замовляйте таксі з вигодою

Багато інформаційно-диспетчерських служб Києва пропонують дуже дешеві тарифи, однак вони встановлюються через низьку якість надання послуги. Якщо не хочете запізнитися до моменту вильоту літака — обирайте надійну фірму Лекс. Ми гарантуємо, що ваш гаманець не стане тонше після поїздки!

Демократичні ціни таксі

Доступних тарифів ми досягли не рахунок низькосортного обслуговування, а завдяки щоденній оптимізації та максимальній автоматизації робочих процесів. Штучна накрутка цін також відсутня, що робить розцінки доступними для всіх. Вибравши нашу компанію в якості перевізника, ви приїдете в аеропорт вчасно — телефонуйте за коротким номером 509 в будь-який час доби або залишайте заявку в інтернеті. Переконайтеся, що наші тарифи — найпривабливіші: зайдіть на електронний ресурс служби таксі Лекс, і відкрийте сторінку, де вони знаходяться у відкритому доступі.

Як дізнатися суму поїздки

Для завчасного планування бюджету необхідно заздалегідь дізнатися, у скільки обійдеться поїздка. Це можна здійснити декількома способами: зателефонувати диспетчеру або розрахувати самостійно через інтернет. Зателефонуйте диспетчеру за коротким номером 509, і повідомте координати маршруту. За дзвінок платити не доведеться — всі витрати лягають на фірму Лекс. Якщо є вподобання, або потрібні додаткові послуги — вкажіть пасажирки з багажем вартість таксі в аеропортце, оскільки підсумкова ціна залежить від багатьох факторів. Оператор швидко внесе дані в програму і та видасть, скільки доведеться платити по приїзді. Якщо немає бажання або часу здійснювати телефонний дзвінок, завантажуйте і встановлюйте на смартфон додаток, або завантажуйте сторінку сайту з online замовленням таксі. Вносьте в форму декількома кліками необхідні дані, що стосуються поїздки, і вибирайте функцію розрахунку, а після надсилайте заявку на обробку. Вибирайте Лекс: доступну вартість таксі в аеропорт і комфортні умови поїздки!

 
X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать