Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажири таксі аеропорт бориспіль вартістьПеред перельотом необхідно заздалегідь дізнатися таксі аеропорт Бориспіль вартість — для комфорту і швидкості подолання цього маршруту громадський транспорт не підходить. Виклик машини в таксомоторній службі відрізняється доступністю в будь-який час доби, помірними розцінками і високою оперативністю, тому завойовує все більше популярності з кожним днем. Багато замовників роблять вибір на користь дешевих служб, однак якщо ви віддаєте перевагу поєднанню невисоких тарифів і відмінного обслуговування — вибирайте Таксі Лекс. Наша інформаційно-диспетчерська компанія за кілька років успішної роботи в пасажирських перевезеннях зуміла домогтися максимальної оптимізації робочих процесів, що забезпечило встановлення максимально низьких цін, а сервіс зробило зразковим.

Оформлюйте замовлення таксі онлайн

При нинішньому ритмі життя економія часу цінується особливо. Ми враховуємо всі сучасні тенденції і йдемо назустріч побажанням замовників, тому пропонуємо найбільш зручні і оперативні варіанти виклику таксі.

Як швидко замовити автомобіль для поїздки

Оформлення замовлення онлайн — одна з найбільш популярних послуг при виклику таксі. Щоб це здійснити, відкривайте сторінку веб-сайту компанії Лекс з онлайн формою або завантажуйте додаток. Далі необхідно внести до відповідних рядків місце прибуття та вказати додаткові вимоги, а після вибрати опцію «Тариф». Інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий, а процедура оформлення замовлення займає близько хвилини.

Набирайте з мобільного 509

Якщо віддаєте перевагу традиційному способу замовлення таксі — набирайте короткий номер 509. За вартість розмови платити нічого не доведеться — при наборі номера діє система автопередзвону, яка здійснює зворотний дзвінок через кілька секунд. У call-центрі працює досить диспетчерів, тому ви не будете довго чекати вільного оператора. Повідомте, за яким маршрутом будете пересуватися, додаткові опції, і відразу почуєте суму до сплати. Остаточна вартість розраховується програмою з урахуванням актуальних на даний момент тарифів. Автоматичний розрахунок є гарантією того, що не відбудеться помилки, викликаної людським фактором.

салони авто таксі аеропорт бориспіль вартістьКомфортабельні машини і демократичні розцінки

Для замовлення машини в службі таксі Київ з демократичними розцінками і високим рівнем комфорту, вибирайте компанію Лекс. У таксопарку нашої фірми знаходяться виключно нові іномарки зі зручними салонами. Ми не робимо ціни вище штучно, тому вартість доступна для всіх. Замовляйте таксі аеропорт вартість якого найбільш вигідна в Лекс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать