Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка скільки коштує таксі з аеропортуКожного, хто прилітає в Бориспіль, цікавить питання ціни поїздки в місто: скільки коштує таксі з аеропорту. Багато подорожують з об'ємним і важким багажем, або літак прилітає пізно вночі, тому скористатися громадським транспортом — невідповідний варіант. Таксі є цілодобовим, відрізняється комфортом і помірними розцінками, тому набирає все більшої популярності у жителів і гостей Києва. Серед більш ніж двохсот таксомоторних компаній вибирайте найбільш надійну і перевірену — Таксі Лекс. Ми займаємося перевезеннями пасажирів протягом тривалого часу, тому точно знаємо, що необхідно пасажирам.

Замовляйте таксі на найвигідніших умовах

Компанія Лекс зуміла зайняти лідируючі позиції в області пасажирських перевезень. Щодня нас обирають тисячі киян і гостей міста, які віддають перевагу високій якості і помірним тарифам. Переконайтеся в цьому особисто: замовте таксі Київ за номером 509 або залиште онлайн заявку.

Європейська якість сервісу

Після перельоту пасажир хоче максимально розслабитися, тому вибирайте Таксі Лекс: ми забезпечимо комфортною іномаркою і зразковим обслуговуванням. У компанії працює кваліфікований персонал, який чудово справляється з робочими обов'язками — ми відповідально підходимо до підбору кадрів. Для роботи в call-центрі ми наймаємо ввічливих спритних дівчат з чіткою дикцією, які можуть оперативно обробляти вхідні заявки. Телефонуйте за коротким номером 509, якщо є питання або потребуєте поради щодо поїздки, і вам з радістю допоможуть. Наші таксисти відмінно розбираються в місті і околицях, тому доставлять пасажира в пункт призначення за максимально короткий термін. Вони відрізняються зразковими водійськими навичками і досвідом роботи в перевезеннях. Потрібна допомога з валізами і сумками? Таксист завантажить їх в багажник і дістане без зайвих нагадувань.

Демократичні ціни таксі

вартість скільки коштує таксі з аеропортуНаша компанія вибрала політику помірних розцінок, тому замовити таксі для поїздки в Лекс можуть практично всі. Ми не робимо тарифи високими штучно, а також щодня оптимізуємо процеси, що дозволяє максимально знизити ціни. Якщо економите бюджет і не хочете платити більше, але при цьому цінуєте якість — звертайтеся за номером 509 або заповнюйте онлайн форму в будь-який час доби. Ми гарантуємо, що ваш гаманець не спорожніє після поїздки. Щоб дізнатися, скільки коштує машина з аеропорту, називайте диспетчеру маршрут і додаткові умови поїздки, або вносьте дані самостійно в онлайн форму.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать