Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі служби таксі києва номераТрапляються ситуації, коли викликати машину для поїздки доводиться зовсім несподівано, тоді служби таксі Києва номера повинні перебувати під рукою. Інформаційно-диспетчерська компанія Лекс ввела легкий для запам'ятовування номер, який складається з трьох цифр: набирайте 509 з мобільного, і автомобіль приїде через 5 хвилин!

Замовляйте таксі в будь-який час доби

Швидкий темп життя в столиці практично не затихає, тому важливо мати можливість скористатися послугою замовлення таксі цілодобово. Таксі Лекс забезпечить пасажира комфортабельним транспортним засобом в будь-який час дня і ночі за мінімальну кількість часу очікування.

Оформлення замовлення

Для оформлення замовлення таксі наша таксомоторна компанія пропонує кілька простих способів, які займуть мінімум вашого часу. Ми модернізували традиційний спосіб замовлення по телефону. Тепер не потрібно записувати або запам'ятовувати довгі телефони, достатньо всього лише набрати з мобільного 509, і завдяки системі callback диспетчер одразу здійснить зворотний дзвінок. Вартість телефонної розмови оплачується компанією. Повідомте адреси, за якими буде проходити маршрут, і відразу дізнаєтеся, скільки оплачувати по приїзді. Якщо віддаєте перевагу сучасним способам виклику машини, компанія Лекс пропонує замовити таксі через інтернет. Для цього необхідно завантажити і встановити додаток на смартфон або відкрити сторінку сайту з онлайн формою. В рядки форми внесіть інформацію щодо поїздки і своїх переваг або додаткових опцій, розрахуйте тариф усього одним кліком, і відправляйте заявку.

Гарантована подача машини

Компанія Лекс дорожить репутацією, тому не підводить клієнтів — ми надаємо машини для 100 відсотків замовлень. У великому таксопарку знаходяться різні автомобілі, а кількості транспортних засобів досить для виконання всіх щоденних заявок. Для додаткової підстраховки ми співпрацюємо з іншими київськими службами перевезень, що дозволяє надати авто навіть в завантажену замовленнями годину пік.

Європейський сервіс

диспетчери служби таксі києва номераУ компанії працює тільки перевірений і кваліфікований персонал, який ми ретельно підбираємо. Робота в таксі пропонується тільки кращим диспетчерам і таксистам, що відрізняються ввічливістю і доброзичливістю. Тому при дзвінку в call-центр ви не зіткнетеся з грубим ставленням, а водії, що відмінно розбираються в місті і околицях, довезуть за найкоротший термін. Не запам'ятовуйте довгі служби таксі номера, а телефонуйте 509: компанія Лекс обслужить вас по вищому розряду і при цьому заощадить бюджет!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать