Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

набір номера виклик таксі Київ з мобільногоБільшість жителів мегаполісу намагаються економити свій час, тому інформаційно-диспетчерські служби пропонують не тільки виклик таксі Київ з мобільного, а й онлайн замовлення. Таксі Лекс — не виняток, більш того, ми пропонуємо кілька варіантів оформлення замовлення через інтернет.

Переваги замовлення таксі в Лекс

Наша компанія є лідером серед кількох сотень фірм, зайнятих в столичних пасажирських перевезеннях. Замовники незмінно віддають перевагу вигідному поєднанню високоякісного сервісу і демократичних розцінок, що робить таксомоторну фірму Лекс з кожним днем все більш затребуваною.

Швидке і зручне оформлення замовлення

Економлячи час замовника, ми максимально автоматизуємо процеси, щоб виклик таксі Київ займав якомога менше часу. Для дзвінка диспетчеру передбачений короткий номер 509, набравши який, клієнт відразу потрапляє на систему callback — вона автоматично передзвонює через кілька секунд. Назвіть оператору адресу подачі автомобіля і пункт прибуття, і відразу дізнаєтеся, яку суму необхідно заплатити за поїздку. Після внесення даних програма прокладає найкоротший маршрут, а потім розраховує остаточну вартість, спираючись на актуальні тарифи з урахуванням наявності додаткових опцій. Оформити замовлення можна і без дзвінка. Вибираючи сучасний і простий варіант замовлення через інтернет, ви економите ще більше часу, оскільки його не потрібно витрачати на телефонну розмову. Завантажте онлайн-форму на сайті Лекс або після скачування і установки додатка для смартфона, парою кліків внесіть інформацію щодо поїздки, дізнайтеся вартість — і замовлення оформлене!

Вигідні тарифи

Хочете економити на кожній поїздці? Тоді вибирайте Лекс: компанія пропонує оптимально низькі ціни, яких ми змогли добитися не через зниження якості наданої послуги, а завдяки максимально оптимізованим робочим процесам. Робіть замовлення за номером 509, і бюджет абсолютно не постраждає!

Автопарк — наша гордість

автомобілі Виклик таксі Київ з мобільногоДля стовідсоткового виконання кожного вхідного замовлення, компанія Лекс постійно розширює склад таксопарку. На даний момент в парку кількість автотранспорту доходить до тисячі одиниць, і кількість щодня збільшується. В автопарку знаходяться машини, що задовольняють будь-яким вподобанням: клієнту необхідно лише повідомити марку, модель, колір транспортного засобу, і побажання будуть виконані за найкоротший термін. Здійснюйте виклик таксі з мобільного в будь-який час доби за будь-яких погодних умов: компанія Лекс не робить перерв і вихідних!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать