Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі дізнатися вартість таксі київТарифи, зазначені інформаційно-диспетчерською службою, не є остаточною сумою до сплати, тому для планування бюджету перед поїздкою необхідно дізнатися вартість таксі Київ. Таксомоторна компанія Лекс пропонує для цього декілька способів — вибирайте найбільш зручний.

Таксі Лекс: комфорт за помірну ціну

Наша компанія по праву вважається одним з лідерів столичного ринку перевезень пасажирів. За час роботи ми вдосконалили якість надання послуги, за що полюбилися тисячам киян і гостей міста, які стали постійними клієнтами. Замовляйте таксі в Лекс, і поїздка буде найбільш комфортною і при цьому недорогою.

Демократичні тарифи

Піклуючись про пасажирів, ми щодня оптимізуємо процеси, що дозволяє домогтися максимально можливого зниження розцінок, але рівень сервісу при цьому не страждає, а тільки поліпшується. Якщо хочете заощадити, і при цьому не переплачувати, звертайтеся в Таксі Лекс в будь-який час доби — ми не робимо тарифи вище штучно, тому розцінки доступні для всіх.

Зразкове обслуговування

Щоб кожен пасажир таксі залишився задоволений якістю сервісу, в компанії Лекс робота в таксі пропонується тільки тим, кому це дійсно цікаво. Ми наймаємо кращих працівників: професіоналів, які доброзичливо і ввічливо ставляться до замовників. Зателефонувавши в call-центр за коротким номером 509, ви не почуєте грубості на свою адресу, а тільки привітне і ввічливе ставлення. Оператори швидко оброблюють вхідні заявки і відразу знаходять для виконання замовлення вільні машини. Таксисти компанії Лекс відрізняються хорошими водійськими навичками і чудово розбираються в столичному регіоні, тому в найкоротший термін доставлять пасажира за вказаною адресою. Якщо необхідна допомога з багажем — водій з радістю допоможе.

Як розрахувати суму до сплати

Для розрахунку остаточного тарифу таксі існує кілька варіантів. онлайн дізнатися вартість таксі київТелефонуйте диспетчеру і повідомляйте маршрут і переваги (клас авто, наявність додаткових опцій і т.д.), і відразу почуєте ціну поїздки. Або завантажуйте додаток для смартфона або завантажуйте сторінку сайту з онлайн-формою для замовлення, і вносьте дані у відповідні поля самостійно, а після натискайте кнопку розрахунку тарифу. Ціна розраховується програмою автоматично згідно діючих тарифів після прокладання оптимального маршруту між початковою і кінцевою адресою, а також з урахуванням додаткових факторів. Дізнатися вартість таксі можна менше, ніж за хвилину: набирайте 509 з мобільного або завантажуйте мобільний додаток!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать