Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка та вартість таксі до аеропортуОскільки для міжнародного перельоту потрібні чималі гроші, багато хто шукає таксомоторні компанії, що пропонують мінімальну вартість таксі до аеропорту. Однак при цьому якість залишає бажати кращого, і можна запізнитися на свій рейс. Щоб подорож не зірвалася, довіряйте професіоналам — Таксі Лекс. Для замовлення машини зателефонуйте за номером 509 або залиште заявку online на сайті або через додаток, і приємно здивуєтеся високій якості її виконання!

ІДС Лекс: зразковий сервіс може мати помірну ціну

Наша інформаційно-диспетчерська служба ретельно стежить за задоволенням потреб киян і гостей міста в послузі таксі на вищому рівні. Завдяки оптимізованій роботі ми зуміли домогтися відмінного сервісу і оптимального зниження тарифів. Якщо хочете чесних розцінок — звертайтеся в Лекс, і після поїздки ваш гаманець не стане тонше!

Найшвидша і якісна організація поїздки в аеропорт

Замовляючи таксі в аеропорт за коротким номером 509, пасажир може бути чітко впевнений в тому, що транспортний засіб обов'язково приїде вчасно, а за кермом буде знаходитися кваліфікований професійний водій. Таксопарк фірми складається з нових комфортабельних авто, кількості яких досить для щоденного виконання всіх заявок — таксі подається замовнику в 100 відсотках випадків. Іномарки регулярно проходять техогляд, що разом з професіоналізмом таксистів забезпечує високий рівень безпеки поїздки. Отримавши замовлення, диспетчер направляє на його виконання найближчий до клієнта автомобіль, який витратить найменше часу на поїздку. Тому на очікування транспортного засобу витрачається не більше 5 хвилин!

Оформлення попереднього замовлення

Незважаючи на те, що компанія Лекс надає таксі своєчасно, можуть втрутитися непередбачені ситуації. До їх числа відносяться екстремальні погодні умови, ситуація на київських дорогах. Вирушаючи в подорож, необхідно бути впевненим у своєчасному приїзді таксі. У цій ситуації попереднє замовлення — ідеальне рішення. Скажіть попереднє замовлення вартість таксі до аеропортудиспетчеру або вкажіть в онлайн замовленні точний час і дату, і більше не турбуйтеся. Попереднє замовлення працює і в зворотній ситуації. Знаючи час прибуття літака, вкажіть його в замовленні, і автомобіль буде очікувати, щоб відвезти в місто.

Як дізнатися вартість поїздки

Дізнатися ціну послуги можна за телефоном 509 у диспетчера, через online форму на сайті або в додатку. Вартість таксі до аеропорту стане відома відразу після оголошення або внесення в програму маршруту поїздки та додаткових умов.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать