Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

виклик по телефону номери таксі київ з мобільногоЩоб довго не шукати в записнику і не напружувати пам'ять, запам'ятовуючи довгі і складні номери таксі Київ з мобільного, інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує прогресивне сучасне рішення. Набирайте всього три простих цифри 509, і заявку приймуть миттєво!

Замовляйте таксі в Лекс: це швидко, зручно і недорого

Серед кількох сотень таксомоторних фірм компанія Лекс виділяється незмінно високою якістю і доступними розцінками. У цьому на власному досвіді переконалися тисячі наших клієнтів, які перейшли в розряд постійних. Спробуйте і ви проїхатися на таксі від Лекс, і більше не захочете займатися пошуками інших ІДС!

Оформлюйте замовлення найбільш зручним способом

Виклик таксі в Лекс — процес, який відрізняється простотою і зручністю. Для цього виберіть спосіб, який найбільш зручний для вас: телефонний дзвінок диспетчеру або замовлення по інтернету. Для дзвінка в call-центр досить набрати 509, і через секунду унікальна опція автопередзвону зробить зворотний дзвінок. Повідомте оператору дані маршруту і вимоги щодо поїздки, і після внесення їх в програму дізнаєтеся суму до оплати. Заходьте на електронний ресурс фірми і завантажуйте мобільний додаток або завантажуйте сторінку з онлайн-формою. Після декількох простих дій, а саме — заповнення полів адреси подачі таксі, місця прибуття та додаткових умов, заявка оформлена! Виберіть опцію «Тариф», щоб дізнатися вартість, і відправляйте замовлення на обробку.

Європейський рівень сервісу

У нашій службі таксі працює злагоджена команда професіоналів, які забезпечують пасажирам обслуговування на гідному рівні. До закриття кожної вакансії ми підходимо виважено, вибираючи кращих диспетчерів і таксистів. диспетчери номери таксі київ з мобільногоКожен оператор, крім правильної і грамотної мови, повинен доброзичливо ставитися до замовників. Якщо раніше при дзвінку в диспетчерський центр ви стикалися з грубим ставленням — забудьте про це, оскільки в нашій службі працюють тільки ввічливі співробітники. При необхідності щось уточнити або запитати щодо переїзду, телефонуйте 509 і вам з радістю допоможуть і підкажуть. Водії фірми відрізняються великим досвідом в сфері перевезень, чудово орієнтуються в київському регіоні, тому об'їдуть пробки найкоротшим шляхом, економлячи час в дорозі. Наші співробітники ввічливі, і обов'язково допоможуть пасажиру з завантаженням і розвантаженням речей в багажник. Набирайте номери таксі з мобільного усього за секунду, але приємні враження від поїздки, організованої Таксі Лекс, залишаться в пам'яті надовго!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать