Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі замовити таксі в аеропортВ наші дні міжнародний переліт — явище, що стало буденним, але разом з тим воно залишається хвилюючим, тому щоб не переживати з приводу поїздки, необхідно замовити таксі в аеропорт в надійній компанії. Серед кількох сотень інформаційно-диспетчерських служб вибрати гідну не так просто, проте така компанія є — це Таксі Лекс. Ми організуємо пасажиру поїздку на найвищому рівні: своєчасна подача комфортабельного автомобіля, європейський сервіс і демократичні розцінки.

Таксі Лекс забезпечить найбільш комфортну поїздку

За час, який наша таксомоторна фірма надає послуги в сфері пасажирських перевезень, ми зуміли стати лідерами. Поєднання високої якості обслуговування і доступних тарифів відразу завоювало популярність у киян і гостей столиці.

Попереднє замовлення

Наша служба має в своєму розпорядженні великий автопарк, в якому чисельність транспортних засобів достатня для того, щоб забезпечити виконання всіх вхідних заявок. Однак вплинути на своєчасне виконання можуть непередбачені обставини у вигляді погодних умов складного київського трафіку. Незалежно від зовнішніх чинників таксі в аеропорт має прибути вчасно, адже в іншому випадку можуть не тільки втратитися квитки, а й зірватися ціла подорож. В цьому випадку попереднє замовлення — ідеальне рішення, яке забезпечить стовідсоткову гарантію подачі таксі. Щоб оформити замовлення таксі попередньо, необхідно передзвонити за номером 509 і сказати диспетчеру, о котрій годині машина повинна під'їхати за вказаною адресою. Або не витрачати час на телефонний дзвінок, а вказати час і дату в онлайн-формі, яку можна завантажити на електронному ресурсі компанії.

Доступні ціни

Завдяки постійній оптимізації робочих процесів, ІДС Лекс пропонує замовникам найбільш демократичні розцінки. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня сервісу і зниженням тарифів до оптимального рівня. Щоб викликати таксі за найдоступнішою вартістю, звертайтеся в Лекс за номером 509 або завантажуйте мобільний додаток з сайту.

поїздка замовити таксі в аеропортЯк дізнатися вартість поїздки

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться поїздка, повідомте диспетчеру майбутній маршрут, а також вподобання. Оператор внесе інформацію в програму і після того, як вона розрахує вартість, повідомить її вам. Як альтернативний варіант, щоб не витрачати час на дзвінок, можна внести дані в форму на сайті або в додатку. Щоб замовити таксі в аеропорт, досить набрати з мобільного 509, і заявка буде виконана в кращому вигляді і за самою низькою вартістю!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать