Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

поїздка на таксі в аеропорт бориспіль ціниМіжнародний переліт недешевий, тому важливо, щоб при замовленні таксі в аеропорт Бориспіль ціни відрізнялися доступністю. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує замовникам найдемократичніші розцінки і комфортабельні автомобілі — переконайтеся в цьому на власному досвіді, зателефонувавши за номером 509 або оформивши онлайн-заявку.

Таксі Лекс: вибирайте відмінний сервіс за помірною вартістю

Кожному клієнту таксомоторної фірми важливі оперативність, надійність і доступність — особливо якщо це стосується поїздки до місця вильоту літака. Ми встановили найбільш вигідні тарифи таксі, оскільки штучно не завищуємо розцінки, а також щодня оптимізуємо робочі процеси.

Тільки комфортабельні машини

Щоб кожен пасажир почував виняткову зручність під час поїздки, в таксопарку компанії є машини від комфорт-класу і вище. Вибираючи Лекс, будьте впевнені в тому, що на виклик обов'язково приїде таксі зі зручним чистим салоном, а не старий транспортний засіб, що трапляється при замовленні в фірмах з сумнівною репутацією.

Переваги попереднього замовлення таксі

При необхідності дістатися до аеропорту, оформляйте замовлення таксі попередньо. Переваги цього способу незаперечні, оскільки можна абсолютно не хвилюватися з приводу того, чи приїде таксі Київ вчасно. Наберіть з мобільного короткий номер 509 і повідомте диспетчеру точний час, коли машина повинна знаходитися біля будинку, і продовжуйте спокійно займатися своїми справами. Надавши організацію поїздки професіоналам, можете не сумніватися, що замовлення буде виконано в кращому вигляді. Також Таксі Лекс пропонує оформлення попереднього замовлення через інтернет. Це ще швидше і зручніше, ніж за допомогою телефонного дзвінка, оскільки при цьому не потрібно витрачати на нього час. Заходьте на електронний ресурс компанії і заповнюйте онлайн-форму або завантажуйте додаток. Всього кілька кліків і замовлення оформлене: відчуйте переваги на собі — оформлення доступне цілодобово!

автомобілі таксі в аеропорт бориспіль ціниЯк дізнатися вартість

Щоб дізнатися вартість майбутньої поїздки, досить передзвонити в call-центр за номером 509, і диспетчер після внесення маршруту і додаткових переваг поїздки відразу оголосить вартість. Тарифи знаходяться у відкритому доступі, ознайомитися з ними можна, відвідавши веб-сайт фірми. Дізнатися суму до сплати можна і самостійно: внесіть дані в онлайн-форму на сайті або в додаток, і натисніть опцію «Тариф» — це займе мінімум часу, і ви відразу будете знати, скільки грошей готувати по приїзді. При замовленні машини в аеропорт Бориспіль ціни найвигідніші в Лекс — телефонуйте 509!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать