Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

шашечки авто таксіДля кожного клієнта таксомоторної фірми важливо, щоб на виклик приїхало авто таксі зі зручним салоном і в хорошому стані. Однак так відбувається не завжди: багато фірм, бажаючи знизити тариф, роблять це на шкоду якості, що відбивається на машині, яка виконує замовлення. Тому досить часто клієнт змушений здійснювати переїзд в старому транспортному засобі, який буквально розсипається на ходу. Щоб не ризикувати особистим комфортом і безпекою, робіть вибір на користь київської інформаційно-диспетчерської служби Лекс. Ми серйозно ставимося до своєї репутації і дорожимо кожним замовником, тому автопарк компанії складається виключно з іномарок в чудовому стані.

Авто Таксі Лекс: на таких комфортних ви ще не їздили

Хочете подорожувати в таксі Київ і за його межами зі зручністю? Тоді набирайте з мобільного простий номер 509, залишайте онлайн-заявку на сайті або завантажуйте додаток — транспортна компанія Лекс працює для вас цілодобово! Ми забезпечимо пасажира комфортною машиною і таксистом з професійними водійськими навичками за невисокою вартістю.

Склад таксопарку

У розпорядженні парку ІДС Лекс є велика кількість авто таксі, яких достатньо для щоденного задоволення потреб киян і гостей Києва. Замовляючи таксі у нас, не сумнівайтеся, що заявка буде виконана стовідсотково! При цьому всі машини відрізняються комфортабельністю. Таксопарк служби весь час збільшується, старіший автотранспорт замінюється новим, тому в складі — тільки нові іномарки, на яких переїзд по столичному регіону проходить з особливими зручностями. Всі машини обов'язково проходять техогляд, що гарантує справність таксі, і, відповідно, безпеку поїздки.

Кращі таксисти Києва

Для візництва пасажирів ми наймаємо професійних водіїв, які водії авто таксівідрізняються чудовими навичками водіння і хорошим знанням столиці. Таксист повинен мати подібний досвід роботи, щоб розуміти те, що потрібно пасажирові. Тому будьте впевнені, що поїздка відбудеться швидко і з високим рівнем безпеки. Водії обов'язково стежать за ситуацією на дорогах, тому об'їдуть пробки і місця ремонтів найкоротшим шляхом. Якщо потрібно швидко дістатися до пункту призначення, звертайтеся в Лекс — наші водії доставлять миттєво! Крім того, вони за лічені хвилини приїжджають на виклик — після оформлення замовлення очікуйте таксі всього 5 хвилин! Якщо бажаєте пересуватися по Києву в комфортабельному авто таксі, вибирайте Лекс: набирайте 509 з мобільного або заповнюйте заявку онлайн!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать