Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Коли потрібно терміново дістатися в певне місце Києва, служба таксі приходить на допомогу в будь-який час доби за будь-яких погодних умов. Швидкість, надійність, доступність — всі ці якості зробили послугу популярною в столиці, і рідко можна зустріти людину, яка жодного разу б не випробувала на собі переваги виклику автомобіля. пасажири служба таксіСеред більше двохсот київських інформаційно-диспетчерських служб вибрати компанію з гідним сервісом і помірними розцінками не так просто. Якщо не брати до уваги фірми з дорогими тарифами, зупиняти увагу на дуже дешевій послузі точно не варто. Мінімальна наявність транспорту в автопарках таких компаній не дозволяє виконувати всі запити, тому замовник ризикує залишитися без таксі, або отримати обслуговування на невисокому рівні.

Вибирайте Лекс: служба таксі з оптимально низькими тарифами і відмінною якістю

На противагу дорогим цінам і високій конкуренції ми зуміли домогтися тарифів, доступних для киян і гостей міста. Автоматизація робочих процесів, максимальна оптимізація і чітка злагоджена праця кваліфікованих співробітників зробили Лекс однією з найбільш успішних і затребуваних транспортних фірм Києва.

Зразковий сервіс

Для обслуговування пасажирів ми наймаємо виключно професіоналів, які серйозно підходять до виконання робочих обов'язків. Диспетчери обов'язково повинні привітно ставитися до клієнтів і максимально швидко обробляти вхідні заявки. Найшвидше знаходження і подача таксі — одна з візитних карток Таксі Лекс. Після виклику очікуйте автомобіль не більше 5-10 хвилин! Це відбувається не тільки завдяки оперативності диспетчерів, але і професіоналізму таксистів. Вони не втрачають час даремно, а відразу відправляються на виклик. Відмінне знання Києва, яке дозволяє найкоротшим шляхом об'їжджати пробки і місця ремонтних робіт, також значно скорочує час у дорозі.

Комфортні іномарки

Ми надаємо пасажирам тільки нові комфортабельні іномарки, в яких поїздка проходить з особливими зручностями. Склад автопарку дозволяє успішно виконувати всі вхідні замовлення, він регулярно оновлюється і розширюється. Телефонуйте 509 або замовляйте авто онлайн — наша служба таксі до ваших послуг цілодобово!

поїздка в аеропорт служба таксіШвидко і недорого доставимо в аеропорт

Щоб перед перельотом не хвилюватися з приводу поїздки на таксі в аеропорт, вибирайте надійну таксомоторну фірму Лекс. Забезпечимо оперативний, комфортний і недорогий переїзд по найбільш демократичній вартості. Служба таксі Лекс виконає будь-яке побажання, пов'язане з перевезеннями — телефонуйте 509 з мобільного, завантажуйте додаток!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать