Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі фірми таксі києваУ багатомільйонному місті послуга виклику автомобіля завжди залишається актуальною, тому фірми таксі Києва надають її цілодобово. Таксомоторних компаній налічується в столиці кілька сотень, тому вибрати є з чого. Насправді ж надійних фірм, які відрізняються високим рівнем організації переїзду по київському регіону і доступною вартістю, не так багато. У сумнівних службах з надмірно дешевими розцінками замовляти таксі загрожує наслідками: воно або не приїде і у замовника зірветься важливий захід, або недосвідчений водій буде довго шукати маршрут. Дорогі тарифи не всім по кишені. Тому робіть вибір на користь Таксі Лекс: ми забезпечимо поїздку з найбільш комфортними умовами, і при цьому ваш гаманець не постраждає!

Компанія Лекс — ми точно не підведемо!

Кожен робочий день не проходить в нашій фірмі дарма: ми аналізуємо кожне замовлення, щоб постійно вдосконалюватися і зробити якість максимально високою. Чітка і злагоджена робота співробітників забезпечує оперативну обробку вхідної заявки і подачу таксі, а оптимізація дозволила зробити тарифи доступними для всіх. Телефонуйте 509 або залишайте інтернет-заявку, і вона буде виконана миттєво і в кращому вигляді!

Їдете в аеропорт? Лекс доставить туди швидше за всіх!

Перед вильотом у кожного починається досить багато клопоту. Щоб не хвилюватися з приводу поїздки на таксі в аеропорт, вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс: забезпечимо швидкий і комфортабельний переїзд по самій демократичній ціні. Оформлюйте попереднє замовлення у диспетчера за номером 509 або через інтернет на сайті, і спокійно займайтеся своїми справами. Будьте впевнені: у вказаний в заявці час надійна іномарка з професійним водієм за кермом чекатиме вас біля будинку. Опція оформлення попереднього замовлення запобігає створенню непередбачених ситуацій, зумовлених київськими дорожніми пробками або складними погодними умовами.

Таксі приїде на виклик через 5 хвилин

час подачі фірми таксі києваНе важливо, робите ви замовлення за допомогою телефонного дзвінка або заповнюєте онлайн-форму — служба Лекс надасть таксі через всього 5-10 хвилин з моменту оформлення. Великий склад автопарку дозволяє виконувати 100% заявок, а розумна організація роботи — знаходити авто за мінімум часу: диспетчер відправляє ту машину, якій їхати до замовника найменше. Не шукайте інші фірми таксі Києва, звертайтеся в Лекс, і вас здивує приваблива вартість і високоякісний рівень, на якому ваше замовлення буде виконано!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать