Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі бізнесТрапляються ситуації, коли необхідно здійснити переїзд по Києву і в його околицях зі зручностями і на високому рівні, тому багато хто замовляє таксі бізнес. У цьому випадку забезпечується максимальний комфорт пасажира, однак коштує таке задоволення недешево. Таксі Лекс пропонує гідний альтернативний варіант: щоб вас обслужили на вищому рівні, надавши при цьому комфортабельний транспортний засіб за розумною ціною, набирайте 509 з мобільного або замовляйте таксі через інтернет.

Справжнє таксі бізнес класу Лекс: відмінний сервіс за невелику плату

Ринок пасажирських перевезень не стоїть на місці, в ньому постійно відбуваються різні зміни: відкриваються нові таксомоторні компанії, а деякі старі — згортають свою діяльність. На даний момент в Києві працює близько 200 служб, тому вибір у киян і гостей міста просто величезний. Однак як вибрати ту компанію, яка точно не підведе і надасть послугу на самому гідному рівні? Робіть вибір на користь інформаційно-диспетчерської фірми Лекс, і ви дізнаєтеся, що значить по-справжньому хороший сервіс.

Поїздка на самому комфортному автомобілі

В автопарку Таксі Лекс знаходяться виключно надійні іномарки, в зручних салонах яких поїздка проходить особливо приємно. Звертайтеся до нас за номером 509 або завантажуйте додаток для замовлення таксі бізнес, і комфортабельний автомобіль тут же приїде для виконання заявки. Перед цим не забудьте повідомити диспетчеру або вказати в заявці свої побажання щодо машини, і вони будуть виконані негайно!

Подача таксі всього за 5 хвилин

Ми подбали про те, щоб час очікування таксі для замовника був мінімальним, тому автопарк компанії налічує досить автотранспорту, який успішно задовольняє всі потреби жителів і гостей Києва у своєчасній подачі авто для поїздки. Крім того, умовний розподіл міста на сектори також сприяє зменшенню часу, який клієнт витрачає на очікування машини. Отримавши заявку, диспетчер відразу відправляє автомобіль, який найближче знаходиться до замовника.

автомобілі volkswagen таксі бізнесСервіс зразкової якості

Для роботи ми наймаємо найвідповідальніших і кваліфікованих співробітників в особі диспетчерів і таксистів, які прекрасно справляються зі своїми робочими обов'язками. Якщо відчуваєте в собі бажання допомагати з організацією поїздок на гідному рівні, подивіться вакансії в відповідному розділі на сайті. Щоб викликати таксі бізнес в Києві за прийнятною вартістю, телефонуйте в Лекс за номером 509 або оформлюйте заявку онлайн.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать