Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажири преміум таксіКомп'ютеризована інформаційно-диспетчерська фірма Лекс чудово зарекомендувала себе на ринку столичних пасажирських перевезень, ми — справжнє преміум таксі. Завдяки комбінації сервісу на вищому рівні і помірних розцінок, наша таксомоторна компанія по-справжньому полюбилась населенню Києва і завоювала у нього велику популярність і визнання.

Преміум Таксі Лекс: ми вибираємо сучасні підходи в роботі

Для швидкого ритму сьогоднішнього життя необхідні сучасні підходи, і в фірмі Лекс їх використовують по максимуму. Всі робочі процеси, там де можливо, були автоматизовані, і кожен день ми намагаємося їх ще більше оптимізувати. Тому оформлення замовлення таксі — просте і зручне, персонал — ввічливий, доброзичливий і кваліфікований, машини — комфортабельні, і все це за доступною вартістю.

Онлайн замовлення таксі

Щоб зробити процес виклику автомобіля максимально зручним для кожного клієнта, ІДС Лекс пропонує вибрати прийнятний варіант. Ми раді запропонувати клієнтам заповнити заявку online, яку можна знайти на сайті, на поточний момент часу, а також на конкретний час і дату — попереднє замовлення. Всього кілька кліків для внесення адреси подачі машини і пункту призначення, розрахунок тарифу, і замовлення оформлене! Не потрібно витрачати час на дзвінок, форма заповнюється менше, ніж за хвилину! Залишити заявку на автомобіль в режимі онлайн також можна через мобільний додаток. Для цього необхідно завантажити його і внести аналогічні дані. Функціональність програми не поступається формі, запропонованій на сайті, а зручності — ті ж. Можна скористатися і традиційним способом замовлення по телефону, проте і тут ми використовуємо сучасні методи. Набирайте 509 з мобільного, і через секунду система автоматичного передзвону здійснить зворотний дзвінок. Завдяки великому штату кваліфікованих диспетчерів, клієнт витратить самий мінімум часу.

Замовляйте таксі в Бориспіль за найдоступнішою ціною

поїздка в аеропорт преміум таксіЗамовляйте преміум таксі у транспортній компанії Лекс, і на виклик вчасно приїде автомобіль зі зручним салоном і ввічливим водієм. Невисока вартість послуги виявиться приємною несподіванкою для клієнта: ми поєднуємо помірні розцінки і високу якість. Особливо це актуально для замовлення таксі в аеропорт, адже для цієї поїздки необхідно бути точно впевненим, що компанія не підведе з машиною, вартістю і персоналом. Наші водії — кращі в Києві, тому сміливо на них розраховуйте. Вибирайте Лекс — справжнє преміум таксі столиці з доступними тарифами!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать