Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі київ картаЩоб автомобіль при замовленні приїжджав вчасно і не затримував ваш час, вибирайте надійне таксі Київ карта якого складена рівномірно — компанію Лекс. Наша фірма відповідально підійшла до організації поїздок для киян і гостей міста, тому можете покластися на нас 100%!

Таксі Лекс забезпечить пасажиру швидкість і надійність

Для клієнта таксомоторної фірми дуже важливим фактором є економія часу, тому ми відповідально ставимося до кожної отриманої заявки. Якщо не хочете чекати транспортний засіб довго, а гарантовано виїхати протягом 5-10 хвилин, тоді набирайте короткий номер 509 з мобільного, і поїздка разом з очікуванням таксі займе мінімум часу!

Стовідсоткова подача машини за 5 хвилин

Комп'ютеризована таксомоторна компанія Лекс цінує час своїх клієнтів, тому ми продумано підійшли до організації робочих процесів, які максимально автоматизовані. Щоб забезпечити клієнту гарантовану подачу таксі, автопарк компанії Лекс з кожним днем розширюється і оновлюється. Таким чином, автотранспорту в ньому досить для того, щоб все заявки успішно і вчасно виконувалися. Ми підстрахувалися і на випадок сильної завантаженості, що характерно для ранкових і вечірніх годин пік — співпраця з іншими транспортними столичними фірмами гарантує 100% знаходження вільного таксі, готового виконати замовлення. Пасажири Лекс не проводять багато часу в очікуванні таксі — після 5 хвилин з моменту оформлення замовлення, автомобіль вже стоїть в зазначеному місці. Така швидкість обумовлена оптимальним умовним поділом території Києва на окремі сектори. У кожному секторі весь час чергує певна кількість таксі. Отримавши заявку, диспетчер відправляє на її виконання машину, яка ближче інших знаходиться до замовника.

Швидка і безпечна поїздка

водії таксі київ картаКожен таксист компанії Лекс — справжній професіонал своєї справи. Ми ретельно підбираємо кандидатів на закриття вакансії водія компанії, тому абсолютно впевнені в їх професійних якостях. Якщо ви маєте досвід подібної роботи, відмінні навички водіння, прекрасно орієнтуєтеся в місті і доброзичливо ставтеся до пасажирів — тоді сміливо відправляйте заявку, ми будемо раді бачити кваліфікованого співробітника в своїх рядах, щоб забезпечити клієнту найкращий сервіс! Вибирайте для себе кращий варіант — замовляйте автомобіль за номером 509 або залишайте заявку через інтернет, і вона буде виконана в найкоротший термін, оскільки у нашого таксі Київ карта найоптимальніша!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать