Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі новини таксіБез постійного розвитку неможлива успішна діяльність жодної компанії, особливо в сфері послуг, тому у Таксі Лекс — тільки хороші новини таксі. Ми кожен день працюємо над поліпшенням якості надання послуги, тому за час роботи зуміли домогтися затребуваності і визнання у населення і гостей Києва.

Новини таксі: оптимальне поєднання ціни та якості при замовленні авто

Домогтися успіху і вибитися в лідери серед більш ніж двохсот компаній, зайнятих в області пасажирських перевезень, не так просто. Однак компанія Лекс зуміла це зробити. Секрет простий: в першу чергу ми думаємо про потреби пасажира і його комфорт під час поїздки. Важливу роль відіграє і вартість таксі: ми зробили її доступною для всіх.

Низькі розцінки

Для служби таксі Київ існує величезна конкуренція. Щоб вигідно відрізнятися на тлі інших фірм, багато компаній таксі Києва істотно занижують розцінки на шкоду якості. Однак інформаційно-диспетчерська служба Лекс зуміла домогтися зменшення вартості завдяки оптимізації роботи, що постійно проводиться. Це мало позитивний вплив не тільки на тарифи, а й на рівень обслуговування, який тільки покращився.

Регулярне поповнення автопарку

Можливості парку авто Таксі Лекс постійно розширюються. Для того щоб кожен пасажир мав можливість безперешкодно викликати автомобіль і своєчасно виїхати, ми регулярно збільшуємо кількість транспортних засобів, а також проводимо заміну старих на нові. Якщо зателефонуєте за коротким номером 509 або залишите заявку через завантажений мобільний додаток, неодмінно в цьому переконаєтеся: ми знайдемо для клієнта вільний автомобіль, готовий виконати замовлення, в найкоротший термін. В роботі також спираємося на допомогу партнерів — інших київських транспортних компаній, які підстрахують з машиною в годину пік.

Забезпечуємо пасажиру комфорт

салони авто новини таксіПри виклику таксі важливо бути впевненим не тільки в тому, що автомобіль приїде вчасно, але і що він буде комфортним для поїздки. Погодьтеся, здійснювати переїзд в машині з незручним і брудним салоном не хоче ніхто. Замовляючи машину в Лекс, будьте абсолютно впевнені в тому, що на виклик приїде справна комфортабельна іномарка, що відрізняється надійністю. Кожна одиниця транспорту обов'язково проходить техогляд, що гарантує пасажиру не тільки максимум зручності, а й високий безпеки. Залиште сумніви і набирайте з мобільного 509, і ваша заявка буде виконана швидко і якісно. Тільки чудові новини таксі відбуваються з нашою ІДС завдяки професіоналізму!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать