Меню сайта

автомобілі безкоштовне таксі київВартість — один з головних критеріїв, який впливає на вибір, тому дешеве, мало не безкоштовне таксі Київ приваблює багатьох. Однак замовлення таксі в компанії з надмірно дешевими розцінками має свої підводні камені.

Таксі Лекс: дешево і з комфортом

Практично всі мають обмеження грошових коштів на покупку продукції або замовлення послуг. Наша компанія прекрасно це розуміє, тому встановила оптимальні розцінки на вартість таксі Київ. Набравши 509 з мобільного, вам не доведеться вислуховувати відмову в поданні транспортного засобу, як це відбувається в більшості дешевих служб, а після — їхати з недосвідченим водієм, який не розбирається в географії столиці, оскільки всі наші таксисти чудово знають місто і мають досвід роботи за плечима.

Оптимальні розцінки

Комп'ютеризована інформаційно-диспетчерська служба Лекс не завищує тарифи таксі. Крім того, ми постійно проводимо оптимізацію роботи, щоб вартість поїздки стала доступною якомога більшій кількості замовників. Переконайтеся в цьому на власному досвіді: зателефонуйте за номером 509 або оформіть замовлення онлайн, і остаточна ціна вас точно порадує!

Розрахунок вартості таксі

Бажаєте дізнатися конкретну суму до оплати, щоб заздалегідь спланувати бюджет? ІДС Лекс надає і це, досить передзвонити оператору або дізнатися самостійно через інтернет. Телефонуйте в диспетчерський центр і повідомляйте адреси маршруту, на підставі яких програма прокладе оптимальний маршрут і розрахує ціну відповідно до діючих тарифів. Немає часу почекати, поки звільниться диспетчер (а це може статися при величезній кількості замовлень вранці і ввечері)? Тоді пропонуємо мобільний і сучасний спосіб замовлення таксі та розрахунку вартості: вкажіть в онлайн-заявці майбутній маршрут, і після вибору опції «Тариф», дізнаєтеся, скільки доведеться заплатити після приїзду. Розрахунок проводиться програмою автоматично, тому нічого хвилюватися з приводу можливої помилки, яку викликає людський фактор. Наша програма працює ідеально і не помиляється!

диспетчери безкоштовне таксі київНайбільш ввічливі співробітники

Правильний підбір співробітників — чи не головне, на чому тримається успішна робота транспортної фірми, зайнятої в сфері перевезень. Наші диспетчери і водії — найввічливіші, уважні і кваліфіковані. Якщо володієте цими якостями і бажаєте організовувати комфортні поїздки для киян і гостей міста, розділ «Вакансії» — то, що вам необхідно! Викликайте практично безкоштовне таксі Київ в компанії Лекс: готуйте мінімум грошей до сплати і насолоджуйтеся поїздкою!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать