Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі універсал київУ столиці пасажири подорожують не тільки самі, але і з багажем, тому послуга таксі універсал Київ — надзвичайно актуальна. Щоб бути стовідсотково впевненим, що якість послуги буде на належному рівні, а вартість — доступною, звертайтеся в інформаційно-диспетчерську фірму Лекс. Компанія готова запропонувати автомобіль будь-якого кольору, марки і місткості!

Таксі Лекс: найдемократичніші ціни та комфортні машини

Кожен день персонал і керівництво компанії Лекс піклується про забезпечення комфорту і безпеки пасажирів під час поїздки на таксі Київ. Ми створюємо оптимальні умови для того, щоб клієнт насолоджувався переїздом і мав можливість оплатити послугу.

Як зробити замовлення таксі

Оформлення замовлення машини не викличе навіть найменших труднощів, спеціально для цього комп'ютеризована компанія Лекс пропонує кілька варіантів виклику авто. Якщо набрати з мобільного номер 509, клієнт потрапляє на систему callback, яка робить автоматичний передзвін через секунду — за розмову він не заплатить ні копійки. Скажіть диспетчеру, за якою адресою повинен під'їхати автомобіль, і куди після прямуватиме, а також свої побажання щодо машини або поїздки. Або заповніть аналогічною інформацією поля online форми на сайті або додатку кількома кліками, і замовлення оформлене! Через мінімум часу отримаєте смс-повідомлення з зазначеними даними машини, яка буде виконувати замовлення.

Оформлюйте попереднє замовлення

Замовляючи універсал, важливо бути впевненим, що таксі обов'язково приїде в зазначений час. Однак з непростим київським трафіком не завжди можна бути в цьому впевненим. Тому Таксі Лекс пропонує зручну опцію попереднього замовлення. пасажирки таксі універсал київВкажіть в онлайн-заявці або повідомте оператору точний час, на яке авто має приїхати до будинку, і продовжуйте займатися справами. Не сумнівайтеся: в призначений час машина вже чекатиме.

Як дізнатися вартість таксі

Для розрахунку суми, в яку обійдеться поїздка на таксі, досить повідомити диспетчеру інформацію щодо координат поїздки, яку той внесе в систему. Програма прокладе маршрут, і відповідно до кількості кілометрів розрахує вартість з урахуванням діючих тарифів. Це вкрай зручно для пасажира, так як він точно знає, скільки готувати до сплати, і може заздалегідь спланувати бюджет. Аналогічним чином проводиться розрахунок при заповненні форми в розділі онлайн замовлення або в додатку, тільки це можна зробити самостійно, натиснувши кнопку «Тариф». Замовляйте таксі універсал Київ в Лекс за найнижчою ціною!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать