Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

водії таксі бізнес класУ столиці особливою популярністю користується таксі бізнес клас, тому послугу надає велика кількість таксомоторних компаній. Однак де знайти фірму, яка пропонує оптимальні розцінки і європейську якість? Відповідь одна: звертайтеся в Таксі Лекс, і вас неодмінно порадують доступні тарифи і обслуговування на найвищому рівні.

Популярна служба Лекс працює для киян і гостей міста

Все більша популярність доводиться на послугу виклику таксі Київ, яка з успіхом замінює не тільки громадський транспорт, а й особистий автомобіль. Це пояснюється високою швидкістю, комфортом, вартістю і надійністю. Саме ці показники і є втіленням ідеальної інформаційно-диспетчерської служби. У своїй роботі Таксі Лекс керується цими принципами, що дозволило завоювати визнання і популярність у споживачів. Звернувшись до нас за коротким номером 509 або за допомогою інтернету, ви приємно здивуєтеся високому рівню сервісу, комфорту, безпеки і помірними тарифами.

Вибирайте істинний комфорт

Транспортна компанія Лекс готова запропонувати кращі варіанти машин зі складу автопарку для процвітаючих ділових людей. Завдяки відмінній комплектації і просторому чистому комфортабельному салону, поїздка по столичним районам і за межі міста пройде в задоволення. Ми вибрали розумну цінову політику, в зв'язку з чим вартість послуги таксі виявиться набагато доступнішою, ніж багато хто уявляв. Не варто зволікати — віддавайте перевагу Лекс, і точно не доведеться шкодувати!

Зручна опція погодинної оплати

Кожна зайнята людина цінує свій час і гроші. Ми прекрасно це розуміємо, тому надаємо погодинну оплату таксі. Якщо доведеться багато часу пересуватися, і при цьому робити багато зупинок, при яких нараховується додаткова плата за простій, найбільш оптимальний варіант — платити не за кілометраж, а за час. Телефонуйте за номером 509 або залишайте заявку онлайн, і вона буде виконана з урахуванням всіх індивідуальних побажань в найкоротший термін. Всього три прості цифри або кілька кліків, і таксист компанії стане вашим персональним водієм!

Переваги замовлення таксі в Лекс

пасажири таксі бізнес класЩоб отримати максимум переваг, вибирайте нашу компанію:

  • Заявку виконаємо миттєво;
  • Зручне замовлення онлайн;
  • Ввічливий персонал;
  • Надійний автотранспорт гарантує безпечну поїздку;
  • Величезний парк авто з різноманітним транспортом на будь-який смак.

Найкраще таксі бізнес клас Лекс — будемо раді допомогти, телефонуйте цілодобово в будь-який день календаря!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать