Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вид району таксі київ лівий берегВ багатомільйонній українській столиці рідко можна спостерігати низьку активність жителів, тому послуга замовлення таксі затребувана завжди, а особливо це відноситься до замовлення таксі Київ лівий берег. Багато поспішають на роботу або по своїх справах з одного берега на інший, тому потрібно бути абсолютно точно впевненим в тому, що при виклику машини вільна у таксомоторній компанії обов'язково знайдеться, і приїде на виклик вчасно. Багато служб з числа дуже дешевих часто не надають послугу належним чином і в повній мірі. Це особливо характерно для великого числа замовлень вранці і ввечері, коли кияни прямують на роботу і додому. Але і в компаніях з дорогими розцінками не завжди можна очікувати належної якості, та й ціни при цьому кусаються.

Таксі Лекс створено спеціально для киян і гостей міста

Інформаційно-диспетчерська фірма Лекс була створена з метою надання послуги таксі Київ на абсолютно новому якісному рівні. Формат надання послуги разюче відрізняється від того, до чого звикло населення столиці, викликаючи машину для поїздки.

Зручність при замовленні

Тепер не потрібно витрачати багато часу на те, щоб оформити заявку на таксі. Ви можете зробити це одним з найбільш зручних для себе способів: по телефону або через інтернет, проте в будь-якому випадку будьте впевнені, що замовлення буде виконано максимально оперативно. Зателефонуйте диспетчеру за номером 509, і будете приємно здивовані оперативністю і ввічливістю співробітників компанії Лекс. Після того, як система callback зробить зворотний дзвінок, сповістіть оператора про майбутній маршрут, і тут же дізнаєтеся остаточну вартість до сплати. За розмову клієнтові не доведеться зовсім нічого платити — ці фінансові витрати беремо на себе ми. Якщо немає часу і бажання чекати вільного оператора, коли спостерігається пік активності замовлень, просто заходьте на сайт і завантажуйте замовлення онлайн таксі київ лівий берегдодаток для мобільного телефону або заповнюйте поля онлайн-форми. Для оформлення доведеться зробити лише кілька кліків, відразу ж можна і розрахувати тариф таксі, натиснувши на передбачену для цього кнопку.

Ціни вас неодмінно порадують

Таксі Лекс намагається зробити тарифи доступними для всіх. Тому ми постійно вдосконалюємо роботу і по максимуму її оптимізуємо. Щоб заощадити кошти, і при цьому пересуватися з комфортом, вибирайте нашу транспортну фірму — ми допоможемо заощадити бюджет! Вибираючи таксі лівий берег, віддавайте перевагу Лекс: телефонуйте 509 або залишайте заявку в інтернеті і вона буде виконана миттєво!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать