Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі елітний таксіЖителям і гостям міста непросто вибрати з двохсот таксомоторних компаній ту, яка пропонує елітний таксі сервіс. При замовленні машини в дешевих службах пасажира можуть очікувати втрата часу і грошей, оскільки вільний автомобіль може не знайтися, або приїхати з запізненням і в незадовільному стані, а персонал не буде відрізнятися ввічливістю. У зв'язку з цим багато хто вибирає інформаційно-диспетчерські фірми з дорогими розцінками, проте далеко не у всіх випадках подібні витрати виявляються доцільними. Якщо хочете при замовленні таксі Київ і під час поїздки отримати сервіс на європейському рівні, звертайтеся в ІДС Лекс.

Яким повинен бути елітний таксі

Якщо поїздка пройшла швидко і практично непомітно, залишивши у пасажира після тільки позитивні враження, значить, сервіс був наданий на вищому рівні. За час роботи в області столичних пасажирських перевезень наша компанія завдяки практиці виділила критерії, які роблять для клієнта переїзд максимально приємним. До їх числа відноситься:

  • Комфорт;
  • Безпека;
  • Рівень обслуговування;
  • Вартість.

Тільки комфортабельні машини в автопарку

ІДС Лекс володіє великим парком авто, транспортні засоби в якому розрізняються за моделями і марками, тому будь-який індивідуальний запит щодо автомобіля виконується в 100% випадків. Склад автопарку регулярно оновлюється, а старі авто замінюються новими. Весь автотранспорт відрізняється зручними салонами — ми пропонуємо пасажирам надійні іномарки не нижче комфорт-класу. Щоб подорожувати з комфортом по Києву, вибирайте компанію Лекс!

100% подача таксі і безпечна поїздка

Завдяки великим розмірам автопарку нашою компанією успішно виконуються всі вхідні заявки щодо замовлення таксі та інших додаткових послуг. Також ми співпрацюємо з партнерськими службами. Тому при замовленні таксі за коротким номером 509 або через мобільний додаток з сайту, клієнт очікує машину всього 5 хвилин. пасажири елітний таксіЯкщо потрібно прибути в певне місце хвилина в хвилину (наприклад, в аеропорт, на вокзал або на важливу зустріч), оформляйте таксі заздалегідь, повідомивши про точний час подачі автомобіля диспетчера або вказавши його в онлайн-формі. Послуга попереднього замовлення є відмінною перестраховкою на випадок складної ситуації на київських дорогах або екстремальних погодних умов. Всі машини обов'язково проходять процедуру техогляду, що дозволяє бути точно впевненим у безпеці поїздки. Вибирайте елітний таксі з відмінним сервісом і доступними розцінками Лекс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать