Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі електромобіль київВсі жителі і гості міста, які користуються послугою виклику таксі, хочуть отримати обслуговування на гідному рівні, тому замовляють таксі електромобіль Київ. Однак для якісного сервісу зовсім необов'язково переплачувати, досить вибрати надійну інформаційно-диспетчерську службу. Саме такою і є компанія Лекс.

ІДС Лекс організовує комфортабельну поїздку за привабливою вартістю

За час надання послуг в сфері пасажирських перевезень, наша компанія чітко визначила основні критерії, які роблять поїздку ідеальною в очах кожного пасажира таксі Київ. Щоб переїзд по столичному регіону залишив тільки приємні враження, він повинен бути:

  • Зручним;
  • Оперативним;
  • Безпечним;
  • Недорогим.

У своїй роботі ми керуємося саме цими принципами, і постійно вдосконалюємо якість наданої послуги. Телефонуйте 509 або завантажуйте мобільний додаток для замовлення, і переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Сучасні способи замовлення

Щоб викликати машину, тепер не потрібно витрачати час і гроші: в службі Лекс були введені зручні і прості способи, за допомогою яких можна замовити таксі для поїздки. Телефонуйте за коротким номером 509: всю вартість телефонної розмови сплачує наша таксомоторна фірма. Завдяки сучасній системі callback диспетчер передзвонює через кілька секунд і оперативно вносить всю необхідну інформацію щодо майбутнього маршруту в програму, а та автоматично розраховує вартість. виклик таксі електромобіль київТаксі Лекс пропонує ще один варіант виклику через інтернет. Для цього досить зайти на сайт в розділ замовлення on-line або завантажити мобільний додаток, і внести парою кліків дані у відповідні поля форми. Не мине й п'яти хвилин з моменту підтвердження, як автомобіль під'їде за вказаною адресою. Переваги очевидні, оскільки не потрібно витрачати час на очікування вільного оператора при сильному завантаженні в годину пік.

Можливості автопарку

У парку авто знаходиться велика кількість транспорту, кількості якого з лишком вистачає для щоденного успішного виконання потреб киян і гостей столиці в таксі. Всі машини — виключно нові іномарки, які відрізняються зручними салонами і регулярно проходять процедуру очищення зовні і всередині. Хочете зробити поїздку на таксі за привабливою вартістю? Тоді набирайте з мобільного 509 або залишайте онлайн-заявку, і співробітники компанії виконають її за найкоротший термін — вам не доведеться шукати таксі електромобіль Київ.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать