Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі VIP таксіДля того, щоб отримати при виклику автомобіля обслуговування насправді високому рівні, не обов'язково звертатися в VIP таксі з дорогими послугами. Набирайте 509 з мобільного або завантажуйте мобільний додаток на сайті компанії, і вже через 5 хвилин в зазначеному місці вас чекатиме комфортабельний автомобіль з ввічливим досвідченим водієм, і все це за помірною ціною.

VIP таксі Лекс — найпопулярніше в Києві

При виборі інформаційно-диспетчерської служби для виклику машини замовника очікують певні труднощі. У столиці в сфері пасажирських перевезень працює кілька сотень фірм, проте не всі дорогі компанії виправдовують завищені розцінки, а в дешевих далеко не завжди знаходиться вільне авто. Щоб не ризикувати особистим часом, грошима і безпекою, звертайтеся в ІДС Лекс: завдяки оптимізованим робочим процесам ми максимально знизили тарифи таксі в Києві, і при цьому поліпшили сервіс до європейського рівня.

Своєчасна подача таксі

Хочете очікувати машину всього 5 хвилин? Тоді телефонуйте за номером 509 або залишайте заявку онлайн, і в найкоротший термін таксі вже під'їде за вказаною адресою. Така швидкість обумовлена достатньою кількістю транспортних засобів в автопарку, а також партнерством з іншими київськими перевезеннями таксомоторів фірмами. Гарантована 100% подача VIP таксі за кілька хвилин стала можлива також завдяки розумній організації роботи. Ми умовно розділили місто на секції, в кожній з яких чергує певна кількість автомобілів. Отримавши повідомлення про надходження нового замовлення, його береться виконувати не той таксист, який знаходиться на іншому кінці міста, а той, що знаходиться до замовника найближче.

Тільки надійні комфортабельні іномарки

Якщо бажаєте пересуватися по столичному регіону в найбільш комфортабельних умовах, замовляйте таксі в Лекс. В автопарку компанії салони авто VIP таксізнаходяться машини виключно комфорт-класу, які постійно чистять, тому на виклик точно не приїде руїна з брудним салоном. Весь автотранспорт регулярно проходить техогляд, тому пасажиру не варто хвилюватися з приводу безпеки майбутньої поїздки, оскільки компанія її гарантує. При цьому вартість послуги буде доступна кожному — ми пропонуємо демократичні розцінки.

Ввічливий персонал

Для співробітників служби таксі дуже важливо крім професійних якостей надавати пасажиру обслуговування на європейському рівні. Наші диспетчери і водії з радістю виконають будь-яке побажання клієнта. Вибирайте Лекс — справжнє VIP таксі з доступними тарифами і гідним обслуговуванням!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать