Меню сайта

пасажирки таксі комфорт київЩоб отримати максимум зручності при переїзді по столичному регіону, вибирайте таксі комфорт Київ Лекс — наші розцінки найдемократичніші, а автомобілі відрізняються комфортабельністю. Для замовлення просто набирайте з мобільного 509 або заходьте на веб-сайт компанії, і приємно здивуєтеся тому, на якому якісному рівні пройде поїздка.

Таксі Лекс: щоб подорожувати з комфортом, не потрібно переплачувати

Наша компанія чітко визначила критерії, виконання яких робить таксомоторну фірму успішною — цьому сприяє достатній період роботи в сфері пасажирських перевезень. При виклику таксі Київ у нас, клієнта очікує обслуговування тільки у ввічливих диспетчерів і таксистів, чисті і надійні іномарки, і максимально низька ціна, доступна для жителів і гостей міста.

Замовляйте таксі найбільш зручним для себе способом

Щоб кожному клієнту було максимально зручно, ІДС Лекс пропонує кілька варіантів, завдяки яким можна викликати автомобіль для поїздки. Щоб зателефонувати в диспетчерський центр, досить набрати 509 з мобільного, і система callback передзвонить через пару секунд. Скажіть оператору, куди подавати машину і пункт призначення, а також особисті побажання щодо поїздки або наявність додаткових послуг. Диспетчер оперативно внесе всі дані в програму, а та зробить розрахунок остаточної вартості згідно з діючими тарифами. Якщо немає часу чекати вільного диспетчера, що може трапитися в годину пік при ранковій та вечірній завантаженості на дорогах, ми пропонуємо альтернативний варіант: оформляйте онлайн-заявку. Для цього досить зайти на веб-сайт і декількома кліками заповнити онлайн-форму або завантажити додаток для замовлення. Швидкість і сучасність є перевагами цього способу.

Тільки комфортабельний транспорт

салони авто таксі комфорт київАвтопарк інформаційно-диспетчерської фірми Лекс складається тільки з іномарок зі зручними салонами. Машини регулярно миються зовні і чистяться всередині, а також обов'язково проходять техогляд. Безпечна та комфортна поїздка за помірною вартістю — що ще потрібно пасажирові?

Подача таксі за 5 хвилин

Завдяки великому автопарку і співпраці з партнерами, Таксі Лекс подає клієнту таксі в 100% випадків. Якщо не хочете запізнитися на важливий захід, роботу або в аеропорт, телефонуйте 509 або оформляйте по інтернету — ми оперативно опрацюємо замовлення, і найближчий до адреси подачі автомобіль тут же відправиться на виклик. Вибирайте таксі комфорт Київ Лекс з демократичними розцінками і європейським рівнем обслуговування у професіоналів!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать