Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

При сучасному ритмі столичного життя без виклику автомобіля практично не обійтися, тому пошуки таксі офіційне тариф стають особливо актуальними у пасажирки таксі офіційне тарифжителів і гостей міста. Щоб усюди встигати, необхідно економити час, а якщо при цьому економляться ще й гроші, що може бути краще? Інформаційно-диспетчерська служба Лекс пропонує пасажирам комфортабельні іномарки, високий рівень сервісу, швидкість виконання кожної заявки, зручні способи замовлення таксі, і все це за найдемократичнішою вартістю в Києві.

Таксі Лекс: швидко, комфортно і доступно

Наша комп'ютеризована таксомоторна фірма працює в сфері пасажирських перевезень давно, тому ми чітко знаємо, що необхідно надати пасажиру, щоб від поїздки у нього залишилися тільки позитивні враження.

Ми максимально знизили тарифи

При замовленні таксі Київ для пасажирів важливо економити. Йдучи назустріч побажанням клієнтів, наша транспортна компанія зуміла знизити розцінки до того оптимального рівня, коли ціна — дешева, а сервіс при цьому не страждає. Такі демократичні тарифи, доступні для більшості киян і гостей міста, стали можливі завдяки оптимізації всіх робочих процесів.

Як дізнатися вартість таксі

Щоб оформити виклик таксі, досить просто передзвонити диспетчеру або залишити заявку в інтернеті. Набирайте з мобільного короткий номер 509 і повідомляйте оператору координати майбутнього маршруту. Після того, як в комп'ютер будуть внесені всі необхідні дані щодо поїздки, програма зробить розрахунок остаточної вартості. Завдяки автоматизованому процесу розрахунку щодо прокладеного програмою оптимального маршруту абсолютно виключається помилка, викликана людським фактором. Аналогічно розраховується вартість при оформленні заявки онлайн, тільки для цього не потрібно дзвонити в диспетчерський центр — досить ввести початкові літери адреси і вибрати зі списку необхідний, і натиснути опцію «Тариф», яка і покаже остаточну суму до сплати. Розрахунок проводиться аналогічним чином відповідно до діючих на даний момент тарифів компанії.

салони авто таксі офіційне тарифДешевизна — не перешкода комфорту

Завдяки оптимізованій роботі ціна таксі знизилася, а рівень обслуговування виріс. Ми пропонуємо тільки комфортабельні надійні іномарки, за кермом яких знаходяться ввічливі професійні водії з досвідом роботи за плечима і відмінним знанням столичного регіону. Вибирайте Лекс Таксі офіційне тариф якого відрізняється демократичністю, а поїздки — безпекою і комфортом!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать