Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

район таксі троєщина київЧасто, замовляючи таксі в столичній службі, можна почути про відсутність вільного авто, включаючи таксі Троєщина Київ або в інший район. Щоб гарантовано виїхати, вибирайте інформаційно-диспетчерську службу Лекс, яка пропонує 100% подачу машини.

Вибирайте доступні тарифи для будь-якого столичного району

Відповідати очікуванням пасажирів таксі Київ не так просто, проте ми з успіхом це робимо. За час роботи в ІДС Лекс встигли досконально вивчити всі особливості галузі пасажирських перевезень, і максимально оптимізували робочі процеси. Це дозволило значно зменшити тарифи і надавати послугу на найвищому рівні.

Європейський сервіс

Звернувшись в Таксі Лекс, клієнт отримує обслуговування на гідному рівні. Ми відповідально ставимося до підбору співробітників, приділяючи цьому багато часу. Диспетчери компанії відрізняються ввічливим і уважним ставленням до замовника, вони з радістю підкажуть найкращий варіант і дадуть відповідь на всі питання. Ми дорожимо репутацією фірми і часом клієнта, тому зателефонувавши за номером 509, йому не доведеться довго чекати: диспетчер оперативно внесе дані в систему і повідомить ціну поїздки. Для таксистів надзвичайно важливі професійні якості: добре знання Києва, навички водіння, досвід, дотримання ПДР. Однак без ввічливості до пасажира високий рівень кваліфікації не є достатньою умовою прийому на роботу. Водії інформаційно-диспетчерської компанії Лекс володіють всіма перерахованими вище якостями, тому замовляючи таксі у нас, будьте впевнені в тому, що поїздка відбудеться швидко, безпечно і з комфортом.

Низькі розцінки

Завдяки оптимізації роботи всіх відділів в цілому і кожного співробітника зокрема, наша таксомоторна компанія пропонує пасажирам найбільш демократичну вартість таксі в столиці. Якщо не хочете платити великі гроші за поганий сервіс — вибирайте Лекс: у нас низькі ціни і гідне обслуговування. Набирайте 509 з мобільного, і насолоджуйтеся поїздкою!

Найшвидша подача

пасажирки таксі троєщина київЗа час роботи в перевезеннях компанія Лекс визначила, як необхідно працювати, щоб виправдовувалися очікування замовників. Ми умовно розділили столицю на сектори, в кожному з яких знаходиться певна кількість автомобілів. Водій, місце розташування якого знаходиться найближче до місця подачі машини, не втрачаючи часу, направляється на виклик. Тому чекайте таксі після 5 максимум 10 хвилин очікування. Набирайте 509 для виклику таксі Троєщина Київ і в інших районах — вас приємно здивує обслуговування і демократичні розцінки.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать