Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

пасажирки таксі терміново київДля нашої багатомільйонної столиці послуга виклику автомобіля є необхідністю, особливо у киян цінується таксі терміново Київ з максимально швидкою подачею машини. Пасажирськими перевезеннями по Києву і області займається велика кількість таксомоторних фірм, проте зробити вибір на користь ідеального співвідношення ціни і якості непросто. Щоб не помилитися і не переплатити, вибирайте ІДС Лекс — компанію з найдоступнішими розцінками і швидкою подачею таксі.

Немає часу чекати? Набирайте 509!

Київський трафік не можна назвати простим. У столиці проживає дуже багато людей, крім того, щодня сюди приїжджає велика кількість туристів, в гості або у справах. Природно, що при цьому завантаженість на дорогах сильно зростає. Кожного ранку і вечора кияни поспішають на роботу і додому, що також ускладнює стан на дорогах. Тому замовляючи таксі Київ, часто можна почути відповідь диспетчера про відсутність вільного транспортного засобу в даний момент. Однак це зовсім не відноситься до інформаційно-диспетчерської фірмі Лекс: завдяки злагодженості роботи всіх відділів, ми подаємо автомобіль клієнтові через 5 хвилин після оформлення замовлення.

Не витрачайте час на замовлення

Таксі Лекс пропонує кілька способів виклику, кожен з яких відрізняється швидкістю, а вже клієнт вибирає найбільш зручний для себе.

  • Телефонуйте диспетчеру. Після набору на мобільному короткого номера 509 миттєво спрацьовує система callback, і зворотний дзвінок здійснюється вже через кілька секунд. Диспетчер оперативно вносить дані щодо майбутнього маршруту в програму і повідомляє вартість, не витрачаючи дорогоцінний час на дрібниці.
  • Викликайте таксі онлайн. Для цього необхідно зайти на веб-сайт і завантажити мобільний додаток або відкрити сторінку замовлення on-line.

Схема замовлення дуже проста: декількома кліками вносьте інформацію місця подачі автомобіля і пункту призначення, робіть відповідні позначки, якщо є побажання щодо поїздки.

Мінімальний час очікування таксі

час очікування таксі терміново київЗнаючи, наскільки дорожить пасажир своїм часом, ми прискорили подачу машини до рекордно короткого терміну. Завдяки великому автопарку і співпраці з партнерами, Таксі Лекс подає авто за 5 хвилин після того, як замовлення було оформлено! Щоб зробити замовлення ще привабливішим для водіїв в годину пік або при поганій погоді, можна скористатися опцією додавання до вартості декількох гривень, що дозволить відразу знайти вільне таксі. Замовляйте таксі терміново Київ в Лекс за найнижчою вартістю!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать