Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі попереднє замовлення таксі київЩоб без проблем завчасно спланувати переїзд по столичному регіону, багато пасажирів чинять розумно і оформлюють попереднє замовлення таксі Київ. Це дозволяє клієнту бути впевненим в точній подачі транспорту в конкретні день і час. Особливо дана послуга стане в нагоді тим, хто вирушає в аеропорт Бориспіль, або на вокзал — у випадках, коли не можна запізнитися навіть на хвилину. Також завчасне замовлення зручне при плануванні робочого тижня.

Таксі Лекс пропонує найвигідніші умови для клієнтів

Максимальну зручність і привабливу вартість при замовленні авто заздалегідь пропонує Таксі Лекс — телефонуйте 509, і вам не доведеться переживати з приводу майбутньої поїздки.

Чим обумовлена популярність виклику машини заздалегідь

Замовлення таксі на конкретний час встигли оцінити по достоїнству кияни та гості міста: завдяки подібній послузі для клієнтів здійснюються певні переваги. Перш за все, послуга дуже зручна при поїздці на вокзал і в аеропорт, оскільки спізнюватися і втрачати квитки, гроші і зривати поїздку не хочеться нікому. Тому замовлений автомобіль повинен знаходитися в обумовлений час біля будинку, без прив'язки до наявності вільного транспортного засобу в ІДС в даний момент, стану пробок на дорогах і погодних умов. При щоденному використанні таксі в один і той же час, також можна оформити виклик машини попередньо: це відноситься до походів на роботу або відвідування дитиною навчального закладу.

Таксі Лекс: ми гарантуємо подачу автомобіля

Оформивши замовлення в нашій інформаційно-диспетчерській службі, пасажиру зовсім не доведеться хвилюватися про те, що заявка буде виконана. Крім величезного автопарку з різноманітними марками і моделями автомобілів, таксомоторна фірма Лекс співпрацює з великою кількістю партнерських транспортних компаній. А злагоджена робота відділів дозволяє 100% виконувати всі замовлення, які були оформлені в поточний момент часу чи заздалегідь. Дана послуга буде вигідною і зручною не тільки пасажирам, а й водіям. Таксист, бачачи особливість замовлення, заздалегідь планує робочий час і графік.

по телефону попереднє замовлення таксі київЯк оформити виклик авто на точну дату

Щоб оформити цю послугу в Києві на конкретний час і дату, існує кілька способів. Телефонуйте за коротким номером 509, і повідомляйте про час подачі машини диспетчеру. Робіть це самостійно: заходьте на сайт в розділ замовлення on-line або завантажуйте додаток, і робіть відповідні позначки на попереднє замовлення таксі в полях онлайн-форми.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать