Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі новини таксі києваУ 2013-му послуга надання приватного візництва в столиці відзначила столітній ювілей, але які новини таксі Києва відбувалися з перевезеннями таксомоторними службами останнім часом? На якому рівні стали надаватися послуги, щоб максимально задовольнити значно збільшені потреби киян у виклику автомобіля?

Таксі Лекс: ми не припиняємо вдосконалювати свою роботу

За час роботи в сфері столичних пасажирських перевезень, наша інформаційно-диспетчерська служба значно модернізувала роботу для максимального задоволення потреб пасажирів у оперативній, комфортній, безпечній і недорогій поїздці.

Трохи історії

З'явившись на початку ХХ століття, таксі Київ спочатку було прерогативою тільки громадян з дуже високими доходами. Вартість поїздки була високою, тому послуга користувалася невеликим попитом. Зараз в столиці працює багато таксомоторних компаній з огляду на те, що кардинально зросла потреба в даному виді транспорту, і все більше жителів і гостей столиці можуть собі дозволити таксі. Через сильну конкуренцію між транспортними фірмами, тарифи таксі впали. Однак далеко не у всіх випадках зниження вартості означає надання послуги на колишньому рівні. Тільки ІДС Лекс змогла оптимально знизити ціни і зробити їх доступними для більшості населення — набирайте 509, і дізнаєтеся, що значить справжня економія при європейському сервісі.

Вигідніше тарифів в столиці не існує

Керівництво компанії обрало помірну цінову політику, доступну жителям і гостям Києва. Ми максимально оптимізували робочі процеси і автоматизували їх, що дозволило зробити ціни дешевими, а сервіс залишити на гідному рівні. Не хочете переплачувати і при цьому здійснювати переїзд по столичному регіону з комфортом? Тоді набирайте на мобільному 509 та суттєво заощадите!

Вибирайте зручний спосіб замовлення онлайн

Для замовлення таксі наша транспортна компанія пропонує клієнтові вибрати найбільш зручний спосіб виклику машини:

  • Дзвінок в диспетчерську;
  • Заповнення онлайн-форми на сайті.

виклик авто по телефону новини таксі києваПісля автопередзвону за коротким номером 509 повідомте диспетчеру початковий і кінцевий пункт маршруту, і після внесення даних в систему, вам повідомлять остаточну суму до сплати. Заходьте на сайт в розділ on-line замовлення або завантажуйте додаток, заповнюйте поля форми, і через 5-10 хвилин в вказане місце під'їде таксі. Тільки хороші новини таксі Києва пропонує клієнтам ІДС Лекс: ми постійно покращуємо свою роботу і прагнемо надати пасажиру найкраще!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать