Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

вд району таксі київ дарницяРозцінки для виклику автомобіля в будь-якому столичному районі повинні бути прийнятними, тому при замовленні таксі Київ Дарниця вибирайте ІДС Лекс: ми пропонуємо найдешевші тарифи і комфортабельні машини!

Вибравши Таксі Лекс, ви точно не розчаруєтеся

При швидкому київському ритмі життя без номера хорошого таксі, доступного в потрібний момент під рукою, просто не обійтися. Наша інформаційно-диспетчерська служба здійснює найшвидшу подачу автомобіля: час очікування клієнтом транспортного засобу скорочено до мінімуму. Розцінки відрізняються демократичністю, оскільки доступні не тільки киянам, але і гостям столиці.

Таку швидку подачу авто більше не пропонує ніхто

Час замовника і репутація компанії — одні з ключових чинників, що впливають на роботу співробітників таксомоторної фірми Лекс. При надходженні заявки онлайн в інтернеті або після дзвінка в диспетчерський центр, оператор миттєво її обробляє, а таксист, який знаходиться найближче до вказаної адреси, вже прямує на виклик. У зв'язку з цим, замовляючи таксі Київ у нас, клієнт очікує автомобіль максимально короткий час. Проходить 5-10 хвилин з моменту підтвердження, і машина під'їжджає до призначеного місця. Таке оперативне знаходження і подача транспортного засобу стали можливі завдяки сумлінній і злагодженій роботі кваліфікованого персоналу в особі диспетчерів і водіїв, оптимізації робочих процесів і поділі Києва на сектори. Останнє дозволило перебувати в кожному секторі оптимальній кількості автотранспорту і відправляти на виклик найбільш близько розташованих.

Замовляйте автомобіль заздалегідь

пасажирки таксі київ дарницяЩоб не хвилюватися перед майбутньою далекою дорогою чи прибути на важливий захід або зустріч вчасно, ІДС Лекс пропонує послугу попереднього замовлення таксі в Києві.

  • Телефонуйте прямо зараз за коротким номером 509 в будь-який час доби, повідомляйте оператору, крім координат маршруту, точний час і дату подачі авто, і спокійно займайтеся своїми справами. Будьте впевнені: в призначений час зручне таксі вже чекатиме;
  • Опція попереднього замовлення доступна і при замовленні через інтернет. Після скачування програми з веб-сайту і заповнення полів щодо маршруту, (те ж можна зробити і в онлайн-формі на сайті), зробіть відповідні позначки в полях щодо часу, на який подавати таксі, і будьте абсолютно впевнені в майбутній поїздці.

Щоб не розчаруватися в поїздці, замовляйте таксі Київ Дарниця і в іншій точці столичного регіону в ІДС Лекс!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать