Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі на дорозі єдине таксі київПри виклиці автомобіля крім доступної вартості і якісного сервісу клієнти часто звертають увагу на єдине таксі Київ. Служба, яка надає максимум послуг, доступних за єдиним номером замовлення — це інформаційно-диспетчерська служба Лекс. Зателефонувавши за коротким номером 509, ви точно не розчаруєтеся!

Таксі Лекс: вибирайте зручність

Діяльність таксомоторної фірми Лекс розрахована на те, щоб потреби пасажира в комфортній та безпечній поїздці задовольнялися в повній мірі. Тому для нас особливо важливо оптимізувати робочі процеси, щоб уникнути завищеної вартості і низької якості.

Виклик таксі: вибирайте прийнятний спосіб замовлення

Піклуючись про те, щоб клієнт не відчував при замовленні таксі Київ труднощів, таксомоторна фірма Лекс надає кілька зручних способів виклику.

  • Дзвінок в диспетчерську. Набирайте короткий номер 509 з мобільного і через пару секунд диспетчер передзвонить сам. За розмову клієнтові не доведеться платити ні копійки, оскільки рахунок оплачуємо ми. Повідомте оператору необхідну інформацію координат маршруту та побажання щодо поїздки. Уважний диспетчер оперативно вб'є дані в комп'ютер і після того, як програма розрахує остаточну вартість, повідомить суму до сплати пасажиру;
  • Онлайн замовлення на сайті. Заходьте на веб-сайт компанії, заповнюйте поля онлайн-форми за допомогою всього пари кліків, дізнавайтеся вартість і підтверджуйте заявку. Це — сучасний, зручний, простий і швидкий спосіб виклику автомобіля, який буде виконаний миттєво;
  • Мобільний додаток. Таксі Лекс пропонує ще один мобільний спосіб: завантажуйте з сайту додаток, вносьте відповідні дані і насолоджуйтеся комфортною поїздкою.

Максимальна швидкість подачі

водії єдине таксі київЯкщо ви поспішаєте і хочете прибути в потрібне місце, не запізнюючись, тоді звертайтеся в Лекс — таксомоторна компанія здійснює найшвидшу подачу таксі. З моменту оформлення замовлення проходить 5-10 хвилин, і машина під'їжджає у вказане місце. Така швидкість забезпечується за рахунок великої кількості різних транспортних засобів в автопарку, і співробітництва з київськими партнерськими службами. Іноді пасажир чекає машину протягом 15-20 хвилин. Це відбувається в результаті складної ситуації на дорогах, а також надзвичайно несприятливих погодних умов. Потребуючи машину для переїзду, оформлюйте замовлення завчасно, і таксі точно чекатиме в зазначений час. Вибираючи єдине таксі Київ з максимумом привілеїв при замовленні, віддавайте перевагу Лекс, і ви неодмінно залишитеся задоволені якісним обслуговуванням, невисокими тарифами і комфортною поїздкою!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать