Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

авто з шашечками єдина служба таксі київПри сучасному темпі столичного життя не можна не поєднувати надання деяких видів послуг, тому єдина служба таксі Київ — саме те, що потрібно більшості киян і гостей міста. Інформаційно-диспетчерська служба Лекс ідеально відповідає сучасним тенденціям, тому надає велику кількість додаткових послуг.

ІДС Лекс: ми пропонуємо не тільки поїздки на таксі

За час роботи в столичних пасажирських перевезеннях, компанія Лекс завоювала довіру і визнання у клієнтів. Ми пропонує пасажирам поїздки по Києву і області на надійних і комфортабельних автомобілях з європейським рівнем обслуговування за доступною вартістю. Однак поїздка — не єдине, що таксомоторна фірма пропонує замовникам.

Замовляйте авто заздалегідь

У житті трапляються ситуації, коли необхідно абсолютно точно бути впевненим в подачі автомобіля. Таксі Лекс здійснює подачу машини в 100 відсотках випадків. Однак, щоб перестрахуватися на випадок непередбаченої ситуації на дорогах або складних погодних умов, замовляйте таксі завчасно на певний час. Повідомте диспетчеру точний час і адресу подачі транспортного засобу, і спокійно займайтеся справами, а машина буде очікувати в обумовленому місці секунда в секунду.

Не ризикуйте — викликайте драйвера

Життя складається не тільки з низки буднів — іноді необхідно знайти місце і святу. Після дружніх посиденьок або урочистого заходу не варто ризикувати здоров'ям і життям, сідаючи за кермо авто: телефонуйте 509, і за помірну плату високопрофесійний водій доставить пасажира і його транспортний засіб додому в цілості. Викликати автопілота потрібно і при крайній втомі, прийомі лікарських препаратів.

Доставляйте посилку кур'єром Таксі Лекс

Потребуєте оперативної доставки посилки? Набирайте наш короткий номер 509, і кур'єр компанії в найкоротший термін доставить її за вказаною адресою. Вартість доставки відрізняється демократичністю.

Замовляйте місткий автомобіль

мікроавтобуси єдина служба таксі київПодорожуєте великою компанією або з значним багажем? Таксі Лекс надає автомобілі не тільки на будь-який смак, але і різної місткості. Вибирайте універсал, мінівен або мікроавтобус, повідомляйте про це оператору або вказуйте в онлайн-формі, і за максимально короткий термін заявка буде виконана. При цьому вартість порадує і буде доступною для киян і гостей столиці. Якщо потребуєте додаткові послуги за привабливою вартістю, вибирайте таксі Лекс — єдина служба таксі з широким списком додаткових послуг.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать