Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

В наші дні величезна кількість людей намагається економити, при цьому автомобілі Соціальний таксіособливо актуальним стає вид послуг соціальний таксі. Однак самі мінімальні тарифи пропонує інформаційно-диспетчерська служба Лекс. При цьому пасажиру не варто хвилюватися щодо якості надання послуги — вона завжди на висоті.

Ми працюємо на благо пасажирів

ІДС Лекс не перший рік надає послуги на ринку пасажирських перевезень в столичному регіоні. За час роботи ми встигли вивести ідеальне співвідношення ціни і якості, при якому обслуговування відповідає європейським стандартам, а тариф соціальний таксі знижений до оптимального рівня.

Подача комфортабельних авто

Машини ІДС Лекс відрізняються комфортабельністю. В автопарку їх налічується велика кількість, проте всі транспортні засоби укомплектовані зручними салонами — поїздка на таксі проходить для пасажира швидко і залишає тільки позитивні враження. На вибір клієнта пропонується багато моделей і марок машин — якщо у вас є особливі побажання щодо транспорту, набирайте 509 на мобільному, повідомляйте їх диспетчеру і чекайте швидкого виконання залишеної заявки. Проходження техогляду — обов'язкова процедура для всіх транспортних засобів, які відправляються на виклик до клієнта. Наша компанія гарантує проходження поїздки на безпечному рівні.

Таксі Лекс: ви заплатите мінімум

Піклуючись не лише про комфорт пасажирів, а й про бюджет, транспортна компанія Лекс пропонує найнижчу вартість таксі при незмінно високому рівні сервісу. Висококваліфікований і ввічливий персонал професійно виконає замовлення і з радістю допоможе з усіх виникаючих питань або побажань. А оплата при цьому порадує своєю демократичністю. Ми пропонуємо найдешевше таксі в Києві, доступне практично для всіх киян і гостей столиці.

Як дізнатися вартість поїздки на таксі

вартість Соціальний таксіДізнатися суму до оплати можна декількома способами.

  • Тариф називає диспетчер після того, як вб'є в комп'ютер дані початкової та кінцевої точки маршруту, і програма розрахує остаточну вартість;
  • Ціну поїздки аналогічним способом можна дізнатися і самостійно, для цього потрібно внести інформацію до відповідних полів онлайн-форми. Вартість розраховується за дійсними на даний момент тарифами.

Не знаючи, якій столичній інформаційно-диспетчерській службі віддати перевагу, сміливо вибирайте Лекс — вас чекає гідний рівень обслуговування і при цьому не буде потреби переплачувати, адже соціальний таксі тариф пропонуємо тільки ми!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать