Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

При сучасному швидкому ритмі життя без таксі не обійтися, тому все більше жителів і гостей міста вбивають в пошук «порадьте таксі Київ». У шашечки таксі Порадьте таксі Київстолиці послугу пропонує 200 таксомоторних служб, але як серед них вибрати ту, де якість і рівень обслуговування відповідають очікуванням? Часто при замовленні таксі очікування пасажира не відповідають дійсності. Вільної машини в районі може не виявитися транспортні приїде із запізненням, диспетчер і таксист будуть не схильні до ввічливого спілкування, технічний стан транспортного засобу — залишатиме бажати кращого. Тому телефонуйте відразу в Таксі Лекс, і неодмінно залишитеся задоволені поїздкою!

Компанія Лекс пропонує оптимальні розцінки і комфортабельні авто

Намагаючись залишити клієнта задоволеним, ми наймаємо на роботу професіоналів і регулярно оновлюємо парк автомобілів. Набирайте 509 з мобільного або завантажуйте додаток з сайту, і на власному досвіді переконаєтеся в правдивості цього.

Помірні тарифи, доступні для кожного

Хочете викликати дешеве таксі в Києві і щоб якість при цьому не страждала? Тоді замовляйте автомобіль в інформаційно-диспетчерській службі Лекс і дізнаєтеся, що значить гідний сервіс при доступній вартості. Робочі процеси максимально оптимізовані — це дозволило зменшити вартість поїздки і при цьому зберегти обслуговування на європейському рівні. Замовляючи таксі в Лекс, можете бути впевнені в тому, що заплатите самий мінімум. У компанії можна замовити не тільки дешеву поїздку по Києву — додаткові послуги таксі також не обійдуться дорого. Якщо необхідно вчасно дістатися до аеропорту, терміново доставити посилку кур'єром або замовити автомобіль погодинно — звертайтеся, і персонал фірми швидко і недорого здійснить замовлення.

Професійне обслуговування

Особливо уважно в інформаційно-диспетчерській службі Лекс відносяться до підбору співробітників. Завдяки цьому пасажира обслуговують високопрофесійні таксисти і диспетчери. Набираючи короткий номер 509, пасажира обслужить уважний, впевнений і високопрофесійний оператор. Якщо виникли питання або побажання водії Порадьте таксі Київщодо поїздки, задавайте їх диспетчеру, який виконає все в найкоротший термін. Досвідчені водії чудово розбираються в географії столиці, стежать за ситуацією на дорогах і, минаючи пробки, миттєво доставлять пасажира за вказаною адресою. Телефонуйте 509 або завантажуйте мобільний додаток для замовлення з сайту, і більше не залишиться приводів шукати в інтернеті інформацію за запитом «порадьте таксі Київ».

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать