Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

Замовляючи автомобіль, кожен пасажир розраховує, що на виклик приїде транспорт таксі, що відрізняється надійністю. Однак іноді клієнта чекає автомобілі транспорт таксірозчарування. Машина приїжджає в убитому стані, що викликає негативні емоції і змушує переживати про безпеку поїздки. Принципи обслуговування клієнтів в інформаційно-диспетчерській службі Лекс зовсім інші. На виклик приїжджають справні іномарки, при цьому тариф поїздки відрізняється демократичністю.

Транспорт Таксі Лекс найнадійніший

Наша компанія зайнята в сфері пасажирських перевезень не так давно. Однак за час роботи ми точно визначили, якої поїздки очікує пасажир. Вона повинна відрізнятися комфортом, швидкістю, і доступністю при високому рівні безпеки.

Гарантія подачі автомобіля

Замовляючи таксі в ІДС Лекс, пасажир може бути абсолютно впевнений в тому, що він приїде на виклик обов'язково. 100% -ва подача таксі забезпечується за рахунок наявності в автопарку великої кількості транспортних засобів. Набираючи на мобільному наш номер 509, ви не почуєте відповідь диспетчера, який стверджує відсутність в районі вільного авто на даний момент. Наша компанія пропонує транспортні засоби на будь-який вибір: під індивідуальний запит кожного клієнта неодмінно знайдеться відповідний варіант моделі і марки авто. Якщо потрібна машина більшої місткості або престижної марки, повідомте про це оператору диспетчерського центру, і він підшукає оптимальний варіант в найкоротший термін. Крім того, партнерами Лекс є велика кількість столичних служб, що нівелює відмову в поданні таксі. Після того, як замовлення буде оформлене у оператора або через інтернет, машина під'їде за вказаною адресою через 5 або 10 хвилин очікування. При наявності пробок в ранкові або вечірні години пік або при несприятливих погодних умовах авто може під'їхати трохи пізніше — хвилин через 20.

Безпека — перш за все

Транспорт таксі Лекс регулярно проходить техогляд. Дана процедура обов'язкова для всіх іномарок інформаційно-диспетчерської служби пасажирських перевезень, що виключає виявлення несправностей і поломок під час поїздки. Вибираючи Лекс, ви вибираєте безпеку!

вартість транспорт таксіТарифи, доступні для кожного

Компанія Лекс встановила розцінки, привабливі для жителів і гостей столиці. Ми пропонуємо найдешевше таксі Києва при європейському сервісі. Дізнатися точну суму поїздки можна по телефону у диспетчера або через додаток. Якщо ви цінуєте надійність, комфорт і помірну вартість, робіть вибір на користь Лекс — у нас найкращий, зручний і справний транспорт таксі в Києві!

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать