Меню сайта

Такси Киев 509 - круглосуточный заказ в Киеве. Быстрая подача, низкие цены, широкий выбор услуг для жителей и гостей Киева.

автомобілі таксі шара київБажаючи максимально зберегти бюджет і перебуваючи в пошуках таксі шара Київ, багато жителів і гостей столиці вибирають не зовсім вірно. Часто роблячи запит в інформаційно-диспетчерську службу, можна почути повідомлення про те, що вільного автомобіля немає. Що робити в цьому випадку? Робіть правильний вибір — телефонуйте в ІДС Лекс!

Чим ще, окрім низьких тарифів, відрізняється дешеве таксі

Наша таксомоторна компанія пропонує не тільки демократичні розцінки. Вибираючи Лекс, клієнт точно знає, що при цьому отримає європейський сервіс, комфортну і безпечну поїздку, економію часу.

Зручне і просте замовлення

Набираючи на мобільному 509, клієнтові не доведеться вислуховувати довгі гудки в очікуванні вільного оператора. Після набору нашого номера система callback здійснює автоматичний передзвін, і уважний диспетчер вбиває в систему дані щодо адреси подачі таксі і місця прибуття. Ультрасучасне рішення — самостійне замовлення після скачування мобільного додатка. Не витрачайте час на пошуки телефонного номера — завантажуйте додаток, здійснюйте пару кліків і після цього чекайте таксі не пізніше десяти хвилин.

Комфортна поїздка

Таксі Лекс пропонує оптимальну зручність за помірну ціну. Телефонуйте 509, і через 5-10 хвилин до будинку під'їде комфортабельна іномарка. В автопарку компанії знаходиться велика різноманітність транспортних засобів на будь-який смак. Наша фірма співпрацює з партнерськими службами. Є потреба в автомобілі певної марки і моделі — ми гарантуємо її своєчасну подачу. Наші авто регулярно перевіряються на наявність несправностей, тому будьте впевнені в безпеці поїздки.

Гідне обслуговування

Важливий і привітний персонал надає пасажирам європейське обслуговування. Диспетчери відрізняються уважністю і всіляко допомагають клієнтові з усіх виникаючих питань щодо майбутньої поїздки. Вони в найкоротший термін здійснюють пошук таксі Київ для пасажира. Водії, крім професійних якостей, дуже ввічливі і допоможуть з погрузкою і вигрузкою багажу.

Додаткові послуги

Таксі Лекс пропонує широкий список додаткових послуг. Потрібно терміново доставити посилку, відвезти домашнього улюбленця або дістатися до аеропорту? Телефонуйте нам, і ми швидко і недорого допоможемо вирішити ці завдання.

вартість таксі шара київЯк розрахувати вартість поїздки

Дізнатися, скільки коштуватиме поїздка, можна у диспетчера або після заповнення заявки на сайті. Ціна розраховується автоматично згідно діючих тарифів спеціальною програмою. Таксі шара Київ Лекс — ми пропонуємо комфорт дешево.

X Приложение такси в Google Play taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в Play Market

Скачать
X Приложение такси в App Store taxilex

Лекс Такси
Бесплатно в App Store

Скачать